Zimowa Olimpiada Pomysłów z Klasą

Olimpiada Pomysłów w zimie? Tego jeszcze nie było! Zapraszamy 17 grudnia na wydarzenie, które odbędzie się w ramach programu WF z Klasą w hali "na skarpie" w Bytomiu.

Formuła pozostaje niezmieniona. Zapraszamy wszystkich uczestników programu do podzielenia się swoimi pomysłami na atrakcyjny WF. Przyjedźcie ze swoimi uczniami i pokażcie gry i zabawy, które sprawdzają się na lekcjach. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie dla Was inspirujące i po powrocie wykorzystacie pomysły na własnych zajęciach. Chcemy, żeby ten wyjątkowy dzień był szansą dla szkół, które nie mogły uczestniczyć w czerwcowym wydarzeniu w Warszawie.

Czym jest Zimowa Olimpiada Pomysłów?

Zimowa Olimpiada to inicjatywa Izy Pakuły, Lokalnej Liderki i uczestniczki programu WF z Klasą, przy dużym wsparciu Pani dyrektor Ilony Szeligi. Zaczęło się od pomysłu; dzięki wspólnym staraniom i wysiłkowi udało się. Czas na realizację. Zobaczcie zaproszenie od Izy Pakuły oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Bytomiu:

 

Olimpiada Pomysłów z Klasą to święto wspólnej aktywności fizycznej, radości i wzajemnej inspiracji. Do tej pory organizowaliśmy Olimpiadę w czerwcu - w ten sposób na sportowo podsumowywaliśmy rok szkolny. W tej edycji postanowiliśmy Was zaskoczyć. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Zimowej Olimpiady Pomysłów z Klasą na Śląsku. Gospodarzami wydarzenia będzie Szkoła Podstawowa nr 23 w Bytomiu, prezydent Bytomia Damian Bartyla, miasto Bytom, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz program WF z Klasą.

Olimpiada odbędzie się 17 grudnia w godzinach 10.00 - 16.00, w hali "na skarpie" w Bytomiu.

W programie:

Uroczyste otwarcie.

Targi pomysłów.

Wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami i wspólne ćwiczenia.

Do udziału w Olimpiadzie Pomysłów zapraszamy maks. 4-osobowe zespoły uczniowskie wraz z opiekunem (koordynatorem lub nauczycielem wspomagającym).

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ .

Zgłoszenia do Zimowej Olimpiady Pomysłów

Nie czekajcie do ostatniej chwili, zgłoście się już dziś! Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 1 grudnia . Udział w Zimowej Olimpiadzie Pomysłów z Klasą jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona!

Uwaga ! Aby zgłosić się na Olimpiadę należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY .

Wyboru szkół, które przyjadą na Zimową Olimpiadę Pomysłów, dokonamy do 5 grudnia 2015 w oparciu o informacje zawarte w formularzu.

Zobaczcie, jak bawiliśmy się podczas czerwcowej Olimpiady Pomysłów z Klasą:

 

Program WF z Klasą

WF z Klasą to program, który wspiera nauczycieli WF-u i daje im inspirację do prowadzenia bardziej zróżnicowanych i atrakcyjnych lekcji, które są przyjemnością dla każdego. Promuje zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie, aktywizację uczniów mniej sprawnych, równe traktowanie chłopców i dziewcząt oraz zaangażowanie społeczności lokalnej w sportowe życie szkoły.

Program prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z "Gazetą Wyborczą" i portalem Sport.pl, współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program objęty jest honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki i Ministra Zdrowia. Działania realizowane są przy wsparciu PGNiG. Więcej o WF z Klasą przeczytasz na stronie www.wzklasa.pl .