WF Z KLASĄ SPORT.PL

 • Nauczyciel WF-u z Klasą. Ten, który jest wzorem dla uczniów

  Nauczyciel WF-u z Klasą. Ten, który jest wzorem dla uczniów

  Anna Grzywacz, absolwentka AWF w Poznaniu, nauczycielka mianowana w Technikum Leśnym w Tucholi z 7 letnim stażem, instruktor piłki siatkowej oraz lekkoatletyki. Ponadto od 7 lat trenuje siatkarki w tucholskim klubie. Sama biega, kiedyś bez mapy a dzisiaj głównie z mapą na orientację. Jak sama mówi, to piękny sport, dlatego organizuje zawody i imprezy promujące biegi na orientację w Borach Tucholskich.

 • Czym się kierować przy wystawianiu ocen z WF-u? [ANKIETA]
 • Zainspiruj się! Poznaj zwycięskie filmy konkursu na 'Sportową grę z klasą'
 • II Olimpiada Pomysłów z Klasą. Mamy moc!

  II Olimpiada Pomysłów z Klasą. Mamy moc!

  Nie ma nic lepszego niż banda kreatywnych, aktywnych ludzi z oszałamiającą energią do zrobienia czegoś razem. Ciężko więc o lepszą imprezę niż Olimpiada Pomysłów z Klasą.

 • Bruce Lee na szkolnej macie

  Bruce Lee na szkolnej macie

  Chwyty, ciosy, walka w stójce lub w parterze. Brutalny obraz współczesnego podwórka? Nie! Tak w niektórych szkołach wygląda WF. Wartościowy WF.

 • W poszukiwaniu recepty na udany WF. Debata WF-u z Klasą za nami

  W poszukiwaniu recepty na udany WF. Debata WF-u z Klasą za nami

  27 kwietnia 2015 roku w Agorze odbyła się debata akcji WF z Klasą, której celem było poszukiwanie recepty na udany WF. Debatę otworzył Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat, Wiceprezes Centrum Edukacji Obywatelskiej Alicja Pacewicz oraz dziennikarz sport.pl Paweł Wilkowicz. Zdrowy obiad i przekąskę zapewniła firma Sante.

 • Lekcje WF bez ocen? [SONDA]

  Dzieci chętnie biegają za piłką po szkole, ale nie chcą uczestniczyć w lekcjach WF-u. W poszukiwaniu rozwiązań proponuje się wprowadzenie ustawy o zmianie systemu oceniania. Część zainteresowanych osób napomyka również o całkowitym zniesieniu ocen z wychowania fizycznego bądź wprowadzeniu ocen opisowych. Czy słusznie?

 • Nauczyciel WF-u z Klasą. Ten, który nie boi się krytyki

  Nauczyciel WF-u z Klasą. Ten, który nie boi się krytyki

  Katarzyna Brózda pracuje w Gimnazjum nr 2 w Brodnicy. Jest nauczycielką WF-u z 13-letnim stażem oraz trenerem pływania i trenerem piłki ręcznej. Ponadto organizuje wiele imprez i obozów sportowo - rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, prowadzi ośrodek gimnazjalny dla młodzieży uzdolnionej sportowo, trenującej piłkę ręczną. Sama również uprawia sport. Bierze udział w półmaratonach, jeździ na rowerze, pływa, uprawia crossfit.