Vania King
-
WTA Shenzhen. Radwańska i Linette poznały rywalki
Agnieszka Radwańska zmierzy się z Serbką Aleksandrą Krunić, a Magda Linette z Amerykanką Vanią King w pierwszej rundzie turnieju tenisowego w Shenzhen. Obie Polki mogą trafić na siebie w ćwierćfinale.
-
US Open. Szwedowa i King wygrały turniej deblowy
Jarosława Szwedowa z Kazachstanu i Amerykanka Vania King wygrały turniej deblowy pań na wielkoszlemowym US Open.