Tenis. Serena Williams raperką?

Serena Williams zamierza nagrać kilka rapowych kawałków - donosi amerykański portal plotkarski TMZ.

O tenisie czytaj w specjalnym dziele Sport.pl ?

Amerykańska tenisistka opuściła korty niemal rok temu. Przez kontuzję stopy, a następnie operację usunięcia zakrzepu w płucach, spadła z pierwszego na dziesiąte miejsce w rankingu WTA. Po raz ostatni wystąpiła w Wimbledonie, który wygrała w 2010 roku pokonując Wierę Zwonariową. Do treningów wróciła już, do rywalizacji najpewniej dopiero w następnym Wimbledonie w czerwcu tego roku. Najpierw jednak zawitała do studia nagrań - donosi portal ztm.com.

Jak dowiedzieli się dziennikarze, amerykańska tenisistka weszła do studia w zeszłym tygodniu. Pracowała nad kilkoma kawałkami, w czym pomagał jej renomowany producent DJ Clue (powiązany m.in. z takimi gwiazdami jak Jay-Z, Ja Rule, Kanye West). Wytwórnia, w której tenisistka ma tworzyć swoje kawałki, jest własnością gwiazdy drużyny futbolu amerykańskiego Minnesota Vikings - Bryanta McKinnie'ego. Williams sama jest właścicielką innej drużyny występującej w NFL - Miami Dolphins.

To nie pierwsze pozasportowe zajęcie młodszej z sióstr Williams. Wcześniej wypuściła swoją kolekcję odzieży - "Aneres" i wydała książkę "On the line".

Zanim pojawią się pierwsze single tenisistki przypominamy muzyczne dokonania wicelidera światowego rankingu mężczyzn - Novaka Djokovica i pierwszego duetu wśród debli - braci Bryanów.

 

Tajemnica świetnej formy Novaka Djokovica ?

Więcej o: