Tenis. Deszcz kontra Polsat Warsaw Open

Padający deszcz przeszkadza w rozegraniu tenisowego turnieju Polsat Warsaw Open. Dzisiejsze spotkania rozpoczęły się z kilkugodzinnym opóźnieniem. Po 14:00 rozpoczął się mecz Roberty Vinci z Alona Bondarenko.

- Mecze nie odbędą się. Czekamy na poprawę pogody. - mówił w poniedziałek rano Paweł Czajkowski, przedstawiciel organizatora konkursu. Po 14:00 przestało w końcu padać i rozpoczął się mecz Roberty Vinci z Alona Bondarenko.

Oprócz tego spotkania, o jedenastej miały rozpocząć się spotkania rundy eliminacyjnej Anny Chakvetadze z Bojana Jovanovską, Andreji Klepac z Iriną Begu oraz Tsvetany Pironkovej z Lesyą Tsurenko. Na kortach Legii miały ponadto zagrać dziś Marta Domachowska i Katarzyna Piter.

Zachodzi pytanie co z turniejem głównym. - O godz. 15.00 w biurze prasowym Legii odbędzie się konferencja prasowa. - mówią organizatorzy turnieju. Być może mecze fazy finałowej nie odbędą się w planowanym terminie. Pytamy organizatorów czy istnieje możliwość, że najlepsze zawodniczki wyjadą z deszczowej Warszawy i pojadą do Francji, przygotować się Rolanda Garrosa - Nie ma takiej obawy. W tej chwili zaczynają się właśnie mecze - uspokaja Piotr Czajkowski.

Więcej o: