Polscy debliści: Cały tenisowy świat nam współczuje

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski podzielili się na swoim blogu kondolencjami, jakie otrzymują z całego świata. Wyrazy współczucia po katastrofie polskiego samolotu rządowego pod Smoleńskiem, przekazują im czołowi tenisiści ze wszystkich krajów.

Polscy czołowi debliści zaznaczyli, że nic nie zmniejszy ich bólu po tak strasznej tragedii narodowej: "Brak nam słów, żeby opisać to wszystko co się stało... głęboko współczujemy rodzinom ofiar, łączymy się z wszystkimi Polakami w tych trudnych chwilach. Uzgodniliśmy już z władzami ATP, że zagramy w żałobie, z czarnymi opaskami" - czytamy na blogu.

Fyrstenberg i Matkowski przekazali kondolencje od zawodników i trenerów, jakie wciąż do nich docierają. Złożyli je m.in.: "Hiszpanie -Rafael Nadal, Robredo, Verdasco, Montanes, David Ferrer, Juan Carlos Ferrero, Rosjanie Jużny, Andrejev, Francuzi - Tsonga, Benneteau, Arnaud Clement, Gasquet, Włosi - Seppi, Bolelli, Niemcy - Kochlshreiber, Petzschner, Benjamin Becker, Anglicy - Murray, Hutchins, Serbowie - Djokovic i Troicki, Chorwaci - Ljubicic, Cilic, Czech Berdych, Fin Nieminen.

I wszyscy debliści z którymi graliśmy lub spotykaliśmy sie na turniejach - m.in. z Indii, Serbii, Kanady, Białorusi, Austrii, Czech, Izraela, Rosji, Belgii, Brazylii, RPA, Szwecji, Słowacji, Szwajcarii, Australii" - piszą tenisiści.

Czytaj więcej na blogu Fyrstenberga i Matkowskiego ?

Więcej o: