Szybko poszło. Sabalenka ogłosiła to całemu światu. W komentarzach wrze

Kilka miesięcy temu Aryna Sabalenka przeżyła wielką tragedię, ponieważ jej były partner popełnił samobójstwo. Białorusinka obecnie spotyka się już z innym mężczyzną - Georgiosem Frangulisem. W ostatnich tygodniach pojawiały się ich wspólne zdjęcia i filmy, a teraz para poszła o krok dalej. Tenisistka zdobyła się na wyznanie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości.

W marcu Sabalenka przeżyła osobistą tragedię, gdy zmarł jej były partner Konstantin Kołcow. Policja w Miami poinformowała, że 42-latek popełnił samobójstwo, a za prawdopodobną przyczynę wskazano problemy osobiste. Białorusinka szybko jednak doszła do siebie i w maju pojawiły się pierwsze informacje o tym, że ma nowego partnera. 

Zobacz wideo Iga Świątek: Tata na siłę zabierał nas na treningi [Fragment rozmowy z 2018 roku]

Aryna Sabalenka wyznała miłość partnerowi

Mowa o Georgiosie Frangulisie. To właściciel marki Oakberry, która zajmuje się produkcją zdrowej żywności, a jej placówki znajdziemy na całym świecie. Z czasem w mediach zaczęło pojawiać się coraz więcej wspólnych zdjęć pary, a nawet wideo, na którym mężczyzna pocałował tenisistkę. Teraz para poszła o krok dalej. 

Frangulis opublikował na Instagramie serię zdjęć. Na niektórych z nich widać go z Sabalenką. Ta szybko zareagowała i napisała komentarz, który nie pozostawia już żadnych wątpliwości. "Miłość mojego życia" - czytamy. "Moja miłość" - odpowiedział Frangulis. Sabalenka również opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z partnerem. Większość fanów zareagowała pozytywnie i cieszyła się szczęściem tenisistki. Nie zabrakło jednak mniej przychylnych komentarzy.

Część użytkowników wytknęła jednak tenisistce, że znalazła sobie żonatego mężczyznę. Zwrócili na to uwagę zapewne dlatego, że jej związek z Kołcowem również otaczały kontrowersje. Ten na krótko przed ujawnieniem ich relacji, rozstał się z żoną. "Taka piękna dziewczyna, a nie może znaleźć normalnego chłopaka w jej wieku i nieżonatego", "Chciałabyś wziąć żonatego mężczyznę?" - dziwili się teraz kibice. Dotychczasowa małżonka Frangulisa złożyła pozew o rozwód.

Inni zwrócili uwagę na to, że Sabalenka po śmierci Kołcowa szybko znalazła sobie nowego partnera i również wytknęli jej związek z żonatym mężczyzną. "Naprawdę pogodziła się ze śmiercią swojego chłopaka w ciągu kilku miesięcy?", "Rozbiła rodzinę", "Trzy miesiące po tym, jak jej chłopak popełnił samobójstwo, chore", "Ona jest niebezpieczna". 

 
 

Wiemy, kiedy Sabalenka wróci do gry

Aryna Sabalenka z powodu kontuzji barku musiała wycofać się z Wimbledonu. "Próbowałam wszystkiego, by się przygotować do zawodów, ale niestety moje ramię ze mną nie współpracuje" - napisała w mediach społecznościowych. Wiemy już, kiedy można spodziewać się jej powrotu do gry. Białorusinka znalazła się na liście startowej turnieju WTA w Waszyngtonie. Jej obecność potwierdzili także organizatorzy. Zawody w stolicy Stanów Zjednoczonych potrwa od 29 lipca do 4 sierpnia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.