Kiedy gra Iga Świątek w Indian Wells? O której dzisiaj mecz? [TRANSMISJA, WYNIK]

Iga Świątek doskonale rozpoczęła zmagania w Indian Wells i pewnie pokonała Danielle Collins 6:3, 6:0. Najbliższe spotkanie rozegra już w niedzielę 10 marca, kiedy w III rundzie rywalizacji zmierzy się z Lindą Noskovą. Będzie to dla niej zatem szansa na rewanż za porażkę w tegorocznym Australian Open. O której godzinie gra dzisiaj Iga Świątek? Gdzie oglądać? Transmisja, stream online, wynik na żywo.

Po porażce z Anną Kalinską (25. WTA) w półfinale turnieju w Dubaju Świątek zrobiła sobie krótką przerwę, podczas której miała czas, aby wyeliminować błędy w grze, a przede wszystkim - odpocząć. Przed rozpoczęciem Indian Wells wzięła jeszcze udział w Pucharze Eisenhowera, gdzie jednak wspólnie z Hubertem Hurkaczem (8. ATP) odpali już w ćwierćfinale. W piątek rozegrała pierwsze starcie w zawodach indywidualnych i spisała się kapitalnie.

Indian Wells. Kiedy mecz Świątek - Noskova?

Nasza zawodniczka była ogromną faworytką konfrontacji z Danielle Collins (56. WTA), zwłaszcza że niespełna dwa miesiące temu niejako zakończyła jej karierę. - To będzie mój ostatni sezon. Naprawdę nie mogę się już doczekać - powiedziała Amerykanka po porażce 4:6, 6:3, 4:6 w II rundzie AO.

Podczas piątkowego spotkania wszystko szło po myśli Polki. I choć w pierwszym secie rywalka utrzymywała się w grze, to w drugim została totalnie zdominowana. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 6:3, 6:0, a na zwycięstwo Świątek potrzebowała zaledwie 81 minut. Portal OptaApce opublikował również jej oszałamiającą statystykę. "Absurd" - napisano.

Rywalką 22-latki w trzeciej rundzie będzie za to Linda Noskova (29. WTA), która pokonała w poprzednim etapie Camilę Giorgi (106. WTA) 6:3, 7:5. Po raz ostatni obie zawodniczki zmierzyły się dość niedawno, ponieważ 50 dni temu, kiedy w III rundzie AO Czeszka sensacyjnie wygrała 3:6, 6:3, 6:4. Wcześniej miały okazję zagrać ze sobą podczas zeszłorocznych zawodów WTA w Warszawie. Wówczas nasza zawodniczka pewnie zwyciężyła 6:1, 6:4.

Indian Wells. Kiedy Iga Świątek? O której godzinie? [TRANSMISJA, STREAM, WYNIK NA ŻYWO]

Spotkanie Świątek - Noskova odbędzie się już w niedzielę 10 marca. Początek zaplanowano na godzinę 19:00 czasu polskiego. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na antenie Canal+ Sport. Mecz będzie można obejrzeć również w serwisie Canal+Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej i wyniku na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.