Agnieszka Radwańska spełnia największe marzenie. Jej posiadłość to po prostu cudo!

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę, ale nie zrezygnowała ze sportu. Oddaje się nowej pasji i sięga po pierwsze trofea. W wolnym czasie zajmuje się również wykańczaniem domu. Już wkrótce powinna się wprowadzić do nowej posiadłości, o czym świadczą udostępniane przez nią zdjęcia. Niedawno wstawiła fotografie wnętrz. Te robią wrażenie. "Tu jest jakby luksusowo", "Cudo" - zachwycali się internauci.

Agnieszka Radwańska była jedną z najlepszych polskich tenisistek, choć nie udało jej się wygrać turnieju wielkoszlemowego. Najbliżej była w 2012 roku, kiedy to w finale Wimbledonu uległa Serenie Williams. Niespełna sześć lat temu zakończyła karierę, ale mimo to nie zrezygnowała ze sportu. Odkryła nową pasję - padel - i już zaczęła odnosić spore sukcesy. Wraz z Martą Domachowską zostały wicemistrzyniami Polski, a także wystąpiły w profesjonalnym międzynarodowym turnieju w Hiszpanii. Na co dzień była tenisistka poświęca się również innemu zajęciu, czym chętnie chwali się w sieci. Chodzi o urządzanie nowego domu. 

Zobacz wideo Gwiazdy sportu oszalały za padlem

Dom Agnieszki Radwańskiej robi wrażenie. Była tenisistka chwali się wnętrzami

Obecnie Radwańska mieszka wraz z mężem Dawidem Celtem, a także z synem w jednym z luksusowych mieszkań w Warszawie. Jednak już wkrótce rodzina przeniesie się do nowego domu. Jego budowę para rozpoczęła kilka lat temu.

Była tenisistka często dzieli się z internautami zdjęciami z przebiegu prac. Najpierw pokazywała zdjęcia głównie z zewnątrz budynku. Od samego początku fotografie robiły wrażenie. Radwańska i jej mąż postawili na duży i przestrzenny dom z obszernym tarasem. Posiadłość otoczona jest przez liczne drzewa, co sugeruje, że para zdecydowała się na dość zaciszne miejsce, z dala od zgiełku miasta.

 
 

Natomiast kilka tygodni temu Radwańska pochwaliła się zdjęciami z wnętrza domu. Obrazki wywołały spore poruszenie wśród obserwatorów. Byli pod wrażeniem stylu, na jaki zdecydowała się sportsmenka. 34-latka postawiła na marmur i to w różnych kolorach. Wiadomo, że w taki sposób udekorowała wnętrza salonu i łazienki, co uwieczniła na fotografiach. Dzięki takiemu zabiegowi pomieszczenia wydają się jeszcze bardziej przestronne. 

 

Fani zachwyceni nową posiadłością Radwańskiej. "Cudo"

"Ostatnia prosta" - pisała pod zamieszczonymi zdjęciami. Tym samym już wkrótce wraz z rodziną wprowadzi się do nowego domu. "Wow, ale ładnie", "OMG, jak pięknie", "Tu jest jakby luksusowo", "Cudo", "Jesteś numerem jeden, zasługujesz na tak piękne mieszkanie" - zachwycali się fani. Teraz pozostaje nam czekać na kolejne zdjęcia, z umeblowanej już posiadłości. 

Agnieszka Radwańska przez lata była czołową tenisistką na świecie. Najwyżej w rankingu WTA plasowała się na drugiej lokacie (2012). W trakcie kariery pokonała wiele liderek kobiecego tenisa, m.in. Simonę Halep czy Wiktorię Azarenkę. Nigdy natomiast nie udało jej się wygrać z Sereną Williams, choć miała ku temu aż 10 okazji.

Na kortach zainkasowała ponad 27 mln dolarów i do dziś znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających tenisistek w historii - 9. miejsce. Za jej plecami jest m.in. Iga Świątek - niespełna 26 mln dolarów i 11. pozycja. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.