Pogromczyni Sabalenki zajrzała do śmietnika. Dosłownie. To nagranie to hit

Donna Vekić sensacyjnie pokonała Arynę Sabalenkę w turnieju w Dubaju. W kolejnej rundzie poniosła porażkę z Soraną Cirsteą, a mecz był dla niej wyjątkowo frustrujący. Podobne problemy Chorwatka miała ostatnio w San Diego, przez co w końcu nie wytrzymała i w bardzo zaskakujący sposób podsumowała własną grę. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie, na którym widać ją buszującą w śmietniku. Czego szuka tam Donna Vekić?

Donna Vekić (28. WTA) w Dubaju sprawiła ogromną sensację i w drugiej rundzie wyeliminowała Arynę Sabalenkę (2. WTA). Potem zagrała z Soraną Cirsteą (22. WTA) i miała zwycięstwo na wyciągnięcie ręki. Tyle że nastąpił nieoczekiwany zwrot, czego Chorwatka nadal nie może sobie wybaczyć.

Zobacz wideo Udane dla Polaków AMŚ w łyżwiarstwie szybkim w Hamar. Luiza Złotkowska: To było wyzwanie po zakończeniu kariery sportowej, żeby zostać w świecie sportu

Donna Vekić ma problemy z forhendem. Z frustracji aż rzucała rakietą

Vekić miała w tym spotkaniu ogromne kłopoty z forhendem. Jedno z nieudanych takich zagrań sprawiło, że aż cisnęła rakietą o ziemię (można to zobaczyć od 3:30 poniższego wideo). Potem było jeszcze gorzej, przez autowe uderzenie najpierw zmarnowała piłkę meczową, a potem straciła punkt na wagę porażki w całym spotkaniu (6:3, 3:6, 5:7).

 

Problemy z forhendem Chorwatka miała również w ostatnim spotkaniu w San Diego. W walce o półfinał z Katie Boulter (49. WTA) nie ustrzegła się błędów i między innymi przez to przegrała 4:6, 3:6. To przelało czarę goryczy.

Donna Vekić już dłużej tak nie mogła. Pokazała zaskakujące zdjęcie

Vekić nie może być zadowolona z tego, co się wydarzyło, ale postanowiła podejść do sprawy z dystansem. W relacji na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym szuka czegoś w koszu na śmieci. A czego konkretnie? "Szukam mojego forhendu" - ironicznie podsumowała swoje zagrania.

Być może Chorwatka chociaż trochę poprawi swój forhend przed nadchodzącym "Sunshine Double", czyli turniejami WTA 1000 w Indian Wells oraz Miami. Chorwatka znalazła się na listach startowych obu imprez, w których zagrała również w poprzednim sezonie. W Kalifornii dotarła do drugiej rundy, a na Florydzie do trzeciej rundy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.