O której mecz Świątek? Jest harmonogram World Tennis League na piątek [TRANSMISJA, STREAM, WYNIK]

Iga Świątek i Hubert Hurkacz biorą właśnie udział w turnieju World Tennis League. Wspólnie rywalizują w drużynie Hawks, gdzie pomagają im Caroline Garcia i Casper Ruud. Jednak w piątek 22 grudnia polskich kibiców czekają kapitalne emocje i mecz polskiej pary w mikście przeciwko Mirze Andrejewej i Andriejowi Rublowowi. Podpowiadamy, gdzie i kiedy oglądać mecz Świątek i Hurkacza, a także przedstawiamy ich terminarz w World Tennis League. Transmisja, stream, godzina, relacja na żywo, wynik.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz przed turniejem trafili do zespołu Hawks wraz z Caroline Garcią i Casperem Ruudem. W turnieju  World Tennis League rozgrywane są nie tylko mecze singlowe, a również zmagania w deblu oraz mikście. Niestety w pierwszy dzień rywalizacji zespół z Polakami przegrał z drużyną Falcons 24:27. Dziś czas na kolejne zmagania. 

Zobacz wideo Prezes Rakowa zdradza nam plany transferowe. "Napastnik potrzebny od zaraz"

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają razem w World Tennis League. Mecz Eagles z Hawks

W czwartkowych Hawks nie poradzili sobie najlepiej. Najpierw Hurkacz do spółki z Ruudem przegrał parą Fritz/Nagal 6(8):7, a następnie w mieszanej parze wspólnie z Caroline Garcią uległ Amerykaninoowi i Belgijce Soranie Cirstei 2:6. Z kolei Świątek w parze z Garcią przegrała 4:6 z parą Cirstea/Rybakina, a później ograła Kazaszkę 6:4. Z powodu remisu w całym meczu Polka musiała jeszcze zagrać super tie-break i w nim uległa rywalce 8-10. 

Teraz drużynę Hawks w niezmienionym składzie czekają zmagania z zespołem Eagles. Ich rywalami będą więc Mirra Adriejewa, Andriej Rublow, Sofia Kenin i Daniił Miedwiediew. Wielkim wydarzeniem dla polskich kibiców z pewnością będzie mecz Hurkacza i Świątek w parze, a także starcie wrocławianina z Miedwiediewem.

Tak prezentuje się terminarz starć w meczu Eagles - Hawks:

  • Mirra Andriejewa / Andriej Rublow - Iga Świątek / Hubert Hurkacz
  • Sofia Kenin / Mirra Andriejewa - Iga Świątek / Caroline Garcia
  • Daniił Miedwiediew / Andriej Rublow - Hubert Hurkacz / Casper Ruud
  • Daniił Miedwiediew - Hubert Hurkacz
  • Sofia Kenin - Caroline Garcia

Świątek zagra więc dwa mecze po sobie o oba w parze - najpierw z Hurkaczem, a później z Garcią. Z kolei polskiego tenisistę czekają trzy starcia. Jedno w mikście, jedno deblowe i jedno w grze pojedynczej. 

O której oglądać dziś mecze w World Tennis League Świątek i Hurkacza? [TRANSMISJA, STREAM ONLINE, WYNIK] 

Mecz zespołów Eagles z Hawks zaplanowano w sesji popołudniowej. Według informacji organizatorów starcie rozpocznie się o godzinie 15:00 czasu polskiego meczem Hurkacza i Świątek z Rublowem i Andriejewą. Każdy kolejny mecz będzie zaczynał się niemal od razu po zakończeniu poprzedniego. 

Transmisję telewizyjną z World Tennis League przeprowadzi stacja Canal+, a zawody będą dostępne rónież online w serwisie Canal+ Online. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na żywo w serwisie Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl Live. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.