Sabalenka pochwaliła się na Instagramie. "Z moją babeczką"

Aryna Sabalenka zakończyła 2023 rok na drugim miejscu rankingu WTA tuż za Igą Światek, a obecnie odpoczywa i przygotowuje się do kolejnego sezonu. Białorusinka chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, co robi podczas przerwy. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z wyjątkowego obiadu z przyjaciółką z kortu.

Aryna Sabalenka ma za sobą niezwykle udany rok, w którym wygrała m.in. Australian Open i pierwszy raz w karierze awansowała na pierwsze miejsce w rankingu WTA. Na ostatnim turnieju WTA Finals straciła pozycję liderki na rzecz Igi Świątek i obecnie odpoczywa po ciężkich rozgrywkach. W mediach społecznościowych pokazuje, co robi i z kim się spotyka. W niedzielę 10 grudnia zjadła obiad z przyjaciółką z kortu. 

Zobacz wideo Żona Mateusza Masternaka opowiada o ich wspólnym marzeniu. "Jak się kogoś kocha"

Aryna Sabalanka spędziła dzień z przyjaciółką z kortu. "Bratnia dusza"

Aktywność Aryny Sabalenki w mediach społecznościowych wskazuje, że zawodniczka obecnie przebywa w Dubaju. Tam nie tylko trenuje do kolejnego sezonu, ale również korzysta z wolnych chwil w gronie najbliższych. Okazuje się, że jedną z jej przyjaciółek jest kolejna bardzo znana tenisistka.

Chodzi o Paulę Badosę, z którą Sabalenka spotkała się w niedzielę 10 grudnia. W serwisie Instagram obie zawodniczki udostępniały wspólne zdjęcia i wpisy, na których pokazały przebieg dnia. Ze zdjęć wynika, że tenisistki wspólnie zjadły obiad i dobrze się bawiły. 

"Niedzielna zabawa", "niedzielny obiad z moją babeczką" i "bratnia dusza" - głoszą wpisy obu zawodniczek. Towarzyszą im również fotografie, na których widać dobry humor i chemię pomiędzy Białorusinką i Hiszpanką. 

 

"Obie jesteście niesamowite", "jedna z Was wygra Australian Open" - piszą w komentarzach kibice. Pierwszy Wielki Szlem w 2024 roku zbliża się wielkimi krokami i oczywiście obie zawodniczki wezmą w nim udział. Początek turnieju w Melbourne zaplanowano na 14 stycznia, a finał kobiet na 27 stycznia. W 2023 Sabalenka w finale ograła Jelenę Rybakinę 4:6, 6:3, 6:4, a Badosa najdalej dotarła do czwartej rundy w 2022 roku. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA