Co za niespodzianka dla Igi Świątek! Lepszego prezentu nie mogła sobie wymarzyć

Iga Świątek niedawno zakończyła wakacje i rozpoczęła wymagający okres przygotowawczy przed zbliżającym się sezonem. Mimo to znajduje czas na przyjemniejsze rzeczy, takie jak prezenty, nieodłącznie kojarzące się z końcówką roku. W mediach społecznościowych pochwaliła się tym, co niedawno dostała. Obdarowujący doskonale wiedział, co jej wręczyć. Wyjątkowy podarek był bowiem związany z Taylor Swift, jedną z ulubionych wokalistek Polki.

Iga Świątek (1. WTA) jakiś czas temu wróciła z wakacji i rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Ten okres jest dla niej dosyć wymagający, ale nie na tyle, aby nie mogła pochwalić się wyjątkowym prezentem, jaki niedawno otrzymała.

Zobacz wideo To dlatego Iga Świątek osiąga tyle sukcesów. Analizujemy

Iga Świątek dostała prezent związany z Taylor Swift. Szczera radość

Polka nigdy nie ukrywała, że jest fanką Taylor Swift. Pokazała to choćby podczas tegorocznego Roland Garros, gdy po jednym z meczów nawiązała do utworu amerykańskiej piosenkarki. A niedawno w żartobliwy sposób pogratulowała jej prestiżowego tytułu Człowieka Roku, przyznawanego przez magazyn "Time".

Swift i jej muzyka często pojawiają się w życiu Świątek. Niedawno stało się to po raz kolejny, co liderka światowego rankingu pokazała na Instagramie. Okazuje się, że otrzymała płytę winylową Amerykanki pt. "Midnights". Z jej zadowolonego wyrazu twarzy można wywnioskować, że prezent jej się spodobał.

Iga Świątek dostała płytę Taylor SwiftIga Świątek dostała płytę Taylor Swift screen z https://www.instagram.com/stories/iga.swiatek/3253971642303710747/ / screen z https://www.instagram.com/stories/iga.swiatek/3253971820905648374/

Iga Świątek przygotowuje się do nowego sezonu. Niedługo wróci na kort

Zdjęcie Świątek z płytą winylową Swift to jedno z niewielu w ostatnim czasie, na którym nie widać jej w trakcie treningu. Niedawno pokazała w sieci, w jaki sposób urozmaica sobie jazdę na rowerze stacjonarnym. Pomysł był dosyć prosty, a jednocześnie pozwolił jej połączyć przyjemne z pożytecznym.

22-latka ciężko pracuje, gdyż niebawem czekają ją kolejne starty. Pod koniec grudnia weźmie udział w pokazowym turnieju World Tennis League w Abu Zabi. Kilka dni później przystąpi do United Cup, gdzie będzie reprezentować Polskę u boku m.in. Huberta Hurkacza. Z kolei w połowie stycznia rozpocznie się wielkoszlemowy Australian Open.

Więcej o:
Copyright © Agora SA