Tak Świątek szykuje się do nowego sezonu. Imponujące. Dba o każdy detal [ZDJĘCIA]

Iga Świątek jakiś czas temu zakończyła bardzo udany sezon, po którym udała się na krótkie wakacje. Obecnie tenisistka znów jest w treningu i szykuje się do nadchodzących startów. Tym, jak przebiegają jej przygotowania, co pewien czas chwali się w mediach społecznościowych. Niedawno zamieściła tam zdjęcia i nagrania, na których widać, że przykłada wagę do różnych aspektów, nie tylko typowo tenisowego treningu. A na nim popisała się efektownym zagraniem.

Iga Świątek ma za sobą kolejny bardzo udany sezon, w którym udało jej się wygrać m.in. Roland Garros i WTA Finals. Dzięki triumfowi w drugim z tych turniejów odzyskała prowadzenie w rankingu WTA, utracone kilka tygodni wcześniej na rzecz Aryny Sabalenki. I choć do startu nowego sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, to Polka robi wszystko, aby zacząć go w jak najlepszej formie.

Zobacz wideo To dlatego Iga Świątek osiąga tyle sukcesów. Analizujemy

Iga Świątek pochwaliła się, jak przygotowuje się do nowego sezonu. Dba o dietę i trening

22-latka jakiś czas temu wróciła z zasłużonych wakacji na Malediwach i rozpoczęła okres przygotowawczy. O tym, jak on przebiega, co jakiś czas informuje w mediach społecznościowych. Niedawno zamieściła tam kolejne materiały.

Na pierwszym zdjęciu widzimy, jak wyglądało śniadanie tenisistki, która ewidentnie dba o prawidłowe odżywianie - świadczyć o tym może duża liczba owoców w posiłku. Kolejna fotografia przedstawia Świątek podczas treningu na siłowni. Poza tym opublikowała ona film z kortu, gdzie szlifuje elementy typowo tenisowe. Przy tym pozwoliła sobie na trochę ekstrawagancji, gdy zdecydowała się na uderzenie piłki między nogami.

śniadanie Igi Świątekśniadanie Igi Świątek screen z https://www.instagram.com/stories/iga.swiatek/3250935510130188590/

Iga Świątek trenuje na siłowniIga Świątek trenuje na siłowni screen z https://www.instagram.com/stories/iga.swiatek/3251035606175176264/

Iga Świątek trenuje na korcieIga Świątek trenuje na korcie screen z https://www.instagram.com/stories/iga.swiatek/3251042748529380742/

Iga Świątek szykuje się na nowy sezon. Wcześniej zagra z Hubertem Hurkaczem

Kolejne turnieje WTA z udziałem Świątek odbędą się na początku przyszłego roku. Nie oznacza to, że do tego czasu w ogóle nie wyjdzie ona na kort. Pod koniec grudnia wystąpi w pokazowych zawodach World Tennis League w Arabii Saudyjskiej, w jej drużynie będą Caroline Garcia, Casper Ruud i Hubert Hurkacz. Z ostatnim z wymienionych 22-latka zagra w reprezentacji Polski w United Cup, zaplanowanym na przełom grudnia i stycznia. Tam grupowymi rywalami Polaków będą Brazylia i Hiszpania.

Więcej o:
Copyright © Agora SA