Teraz gwiazda tenisa ma wielki problem. Nowe wieści ws. skandalu

Araceli Torrado, była dziewczyna Davida Nalbandiana, modelka z Rosario, zabrała głos w głośnej sprawie, o której poinformowały argentyńskie media. David Nalbandian, były trzeci tenisista świata, został oskarżony o nękanie i prześladowanie swojej byłej partnerki.

Kilka dni temu dotarły szokujące informacje z Argentyny. Tamtejsza gazeta "La Nacion" poinformowała, że David Nalbandian, były trzeci tenisista świata oraz finalista wielkoszlemowego Wimbledonu (2002 rok), został oskarżony o nękanie i prześladowanie swojej byłej partnerki. - Według prasy kobieta odkryła ukrytą kamerę w otworze wentylacyjnym mieszkania. Oskarżony niejako przyznał się do tego w nagraniu głosowym - pisał Filip Modrzejewski, dziennikarz Sport.pl.

Zobacz wideo Dlaczego Hubert Hurkacz jest tak niedoceniany? "Ma pecha"

Oskarżyła Davida Nalbandiana o stalking. Teraz zabrała głos

Araceli Torrado, była dziewczyna Davida Nalbandiana, modelka z Rosario, teraz zabrała głos w tej sprawie.

- W związku z pytaniami, które otrzymuję na temat wydarzeń, których byłam ofiarą, a których autorem jest David Nalbandian, pragnę poinformować, że składam skargę karną i związane z nią postępowanie cywilne. Dziękuję za wsparcie - napisała Araceli Torrado na swoich portalach społecznościowych.

David Nalbandian był żonaty przez 22 lata, aż do separacji w zeszłym roku. Ma dwójkę dzieci. Na emeryturze zajął się wyścigami rajdowymi i był trenerem serbskiego tenisisty Miomira Kecmanovicia. 

Karierę sportową Argentyńczyk zakończył w 2013 roku w wieku 31 lat z powodu problemów zdrowotnych. Jego największy sukces to wspomniany finał Wimbledonu oraz jedenaście wygranych turniejów ATP - m.in. w 2005 roku w ATP Finals.

Więcej o:
Copyright © Agora SA