Niespodziewany gość na meczu Hurkacza w ATP Finals. Tak odpoczywa od kadry

Hubert Hurkacz zmierzył się w czwartek z Novakiem Djokoviciem w meczu fazy grupowej ATP Finals. Polak przez większość czasu toczył wyrównaną walkę z liderem światowego rankingu, jednak finalnie przegrał w trzech setach. Na trybunach zasiadło wielu kibiców, którzy przyszli wspierać naszego tenisistę. W tym gronie znalazł się reprezentant Polski w piłce nożnej.

Hubert Hurkacz (9. ATP) dostał możliwość rozegrania meczu w fazie grupowej ATP Finals po wycofaniu Stefanosa Tsitsipasa (6. ATP). Naszego zawodnika czekało jednak spore wyzwanie w postaci meczu z Novakiem Djokoviciem (1. ATP). Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane i do rozstrzygnięcia losów zwycięstwa potrzebna była trzecia partia. W niej Serb nie dał naszemu tenisiście żadnych szans i wygrał całe spotkanie 7:6(1), 4:6, 6:1.

Milki z partnerką pojawili się na meczu Hurkacza w Turynie

Obaj tenisiści mogli liczyć na żywiołowy doping fanów zgromadzonych na trybunach w Turynie. Okazuje się, że w gronie kibiców znalazł się Arkadiusz Milik wraz z partnerką Agatą Sieramską. Reprezentant Polski jest zawodnikiem turyńskiego Juventusu i w przerwie od treningów postanowił udać się na mecz Hurkacza. Świadczy o tym nagranie wideo, umieszczone przez piłkarza w relacji na Instagramie.

Arkadiusz Milik na meczu Huberta HurkaczaArkadiusz Milik na meczu Huberta Hurkacza Instagram/Arkadiusz Milik

Więcej treści z meczu Polaka z Serbem można z kolei znaleźć na koncie jego partnerki. Z relacji na instagramowym koncie Sieramskiej wynika, że para oglądała również drugi zaplanowany na ten dzień mecz singlowy. W nim faworyt gospodarzy Jannik Sinner (4. ATP) pokonał 6:2, 5:7, 6:4 Duńczyka Holgera Rune (8. ATP).

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska na meczu Jannika SinneraArkadiusz Milik i Agata Sieramska na meczu Jannika Sinnera Instagram/Agata Sieramska

Włoch dzięki czwartkowemu zwycięstwu przypieczętował awans do półfinału ATP Finals. Oprócz niego z tej grupy awansował również Novak Djoković. Pewny miejsca w najlepszej "czwórce" jest już też Daniił Miedwiediew (3. ATP). O ostatnie miejsce w półfinale powalczą Carlos Alcaraz (2. ATP) i Alexander Zverev (7. ATP).