Iga Świątek przerażona zachowaniem rywalki. "Nie rób tego, proszę" [WIDEO]

Iga Świątek rozpoczęła rywalizację w WTA Finals od zwycięstwa z Marketą Vondrousovą 7:6(3), 6:0. Przed rokiem Polka również brała udział w tym samym turnieju. Wówczas 31 października, czyli w dzień Halloween, Ons Jabeur założyła przerażający strój i przestraszyła Polkę, która udzielała wywiadu. W tym roku Świątek zaapelowała do Tunezyjki, aby nie powtarzała zeszłorocznego żartu.

Iga Świątek w meczu z Czeszką Marketą Vondrousovą wyszła z ogromnych opresji. W pierwszym secie przegrywała już 2:5 i wydawało się, że WTA Finals rozpocznie od porażki. Mimo to wiceliderka rankingu WTA świetnie zareagowała na słabszy moment rywalki, zwyciężając tę partię 7:6 (3). W drugim secie Polka nie oddała żadnego gema. Teraz Świątek przygotowuje się do meczu z Coco Gauff. W dzień Halloween 22-latka przypomniała sobie o sytuacji, która miała miejsce rok temu.

Zobacz wideo Iga Świątek rozbawiona pytaniem od dziewczynki trenującej tenis. "Mój Boże, też bym chciała się dowiedzieć"

Ons Jabeur przestraszyła Świątek. Teraz Polka zabezpieczyła się przed psikusem

Dokładnie 31 października 2022 roku Iga Świątek udzielała kolejnego już wywiadu organizacji WTA. W trakcie rozmowy niespodziewanie zza jej pleców wyłoniła się przebrana w przerażający kostium Ons Jabeur. Tunezyjka chwyciła za ramię Świątek, która z przerażenia momentalnie zerwała się z krzesła. Cała sytuacja zakończyła się dosyć humorystycznie. "Żartujesz sobie ze mnie? To jest najgorsze" - mówiła Polka.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W tym roku Polka przypomniała o psikusie, jaki wówczas zrobiła jej Jabeur. W mediach społecznościowych Igi Świątek pojawił się wpis, w którym poprosiła rywalkę, aby tym razem 31 października darowała sobie podobne zagrywki. "Nie próbuj tego dzisiaj Ons Jabeur. Proszę" - czytamy na profilu X (dawniej Twitter) 22-latki, w którym znalazły się również wymowne emotikony. "Czas na rewanż, Iga", "Proszę Ons, zrób to ponownie", "Wierzymy w ciebie, Jabeur" - pisali żartobliwie fani. Do tej pory w mediach społecznościowych nie pojawił się żaden filmik z podobnej sytuacji, dlatego można przypuszczać, że Ons Jabeur wysłuchała próśb Polki.

Iga Świątek zagra drugi mecz w WTA Finals

W drugim meczu turnieju WTA Finals Świątek zmierzy się z Coco Gauff. W tym sezonie zawodniczki grały ze sobą czterokrotnie, z czego Polka wygrała aż trzy starcia. Jak będzie tym razem? Pojedynek odbędzie się w środę 1 listopada około godz. 23:00 polskiego czasu, jednak niewykluczone, że zawodniczki pojawią się na korcie nieco wcześniej. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z tego spotkania w serwisie Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.