To jedno z najgłośniejszych rozstań roku? Media ujawniają powody

Fani tenisa od wielu tygodni żyli związkiem Bułgara Grigora Dimitrowa i rumuńskiej aktorki Madaliny Diany Ghenea'i. Zagraniczne media oraz czujni kibice zauważyli jednak, że z ich kont na Instagramie zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. Wszystko wskazuje na to, że para się rozstała i ich związek to już przeszłosć. Rumuńska prasa podała dwa potencjalne powody na rozejście ich dróg.

Grigor Dimitrow (ATP. 17) to bułgarski tenisista, który znany jest nie tylko z gry na korcie. Media często donoszą również o jego licznych romansach. Niedawno związał się z rumuńską aktorką Madaliną Dianą Gheneą, która znana jest między innymi z filmu "Dom Gucci". Kobieta w przeszłości spotykała się także z Leonardo Di Caprio i Gerardem Butlerem. Z najnowszych informacji przekazanych przez zagraniczne media wynika, że ich miłość nie przetrwała próby czasu i para rozstała się.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Bułgarski tenisista i rumuńska aktorka jednak nie są już razem?

Kibice i światowa prasa zauważyli, że w ostatnim czasie para przestała publikować wspólne zdjęcia na Instagramie i zwrócili uwagę na to, że ich wspólne fotografie zostały usunięte z ich indywidualnych profili na tym portalu. W związku z tym fala spekulacji zalała internet. Diagnoza? Rzekome rozstanie. - Czy Grigor Dimitrow naprawdę zerwałby ze swoją (byłą?) dziewczyną która jest piękną aktorką i modelką? - zastanawiali się dziennikarze portalu "Tennis World".

Co na to wszystko sami zainteresowani? Na razie nie udzielili żadnych odpowiedzi i nie rozwiali wątpliwości. Wieści o rozstaniu Grigor Dimitrow i Madanily Genea'i okazały się na tyle zaskakujące, że w sieci nie brakuje teorii na temat powodów zakończenia ich miłosnej relacji.

 

Jaki był powód rozstania Grigora Dimitrowa i Madaliny Genea'i? 

Portal kurir.rs przekazał dwa potencjalne powody ich rozstania, powołując sie na doniesienia bułgarskich serwisów. Pierwszy z nich zakłada, że powodem jest niewierność Bułgara. Drugi z nich sugeruje, że Madalina poprosiła tenisistę o pół miliona euro na założenie własnej firmy, a on nie przystał na jej prośbę i kobieta zdecydowała się zerwać z nim. Ostatnio 32-latek podsycił ostatnią z wymienionych wersji, dodając tajemniczy wpis w mediach społecznościowych. - Za pieniądze nie można kupić lojalności - napisał. Według mediów, ten post skierowany był do swojej byłej partnerki.

 

Dimitrow obecnie zajmuje 17. miejsce w rankingu ATP. Jego największym osiągnięciem w karierze jest awans do półfinałów Wimbledonu, Australian Open i US Open. Obecnie Bułgar bierze udział w turnieju Vienna Open w Austrii na twardych kortach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.