Oto najmłodsza właścicielka klubu sportowego. Prezent od bardzo znanej matki

Serena Williams jest jedną z najbardziej utytułowanych tenisistek w historii. Amerykanka zarobione na korcie pieniądze inwestuje teraz nie tylko we własną przyszłość, ale również córek. Najlepszym dowodem jest fakt, że Alexis Olympia i Adira River zostały już włączone do rodzinnego imperium. Warto wspomnieć, że druga z pociech byłej tenisistki przyszła na świat końcem sierpnia tego roku.

Serena Williams w ubiegłym roku zakończyła tenisową karierę. Teraz utytułowana Amerykanka skupia się na życiu rodzinnym, u boku męża Alexisa Ohaniana. Para we wrześniu 2017 roku powitała na świecie córkę Alexis Olympię. Niespełna miesiąc temu na świat przyszła ich druga pociecha, która otrzymała imiona Adira River. Najmłodsza członkini rodziny Williams już może się pochwalić pokaźnym dorobkiem.

Zobacz wideo Nie ma przyjaźni w piłce. Wszystko się kręci wokół biznesu

Williams niedawno urodziła i już taka decyzja. Rodzinne imperium się rozrasta

Wszystko za sprawą nietypowego prezentu, który 23-krotna mistrzyni wielkoszlemowa postanowiła ofiarować córkom. Była tenisistka i jej mąż podarowali pociechom udziały w dwóch klubach sportowych, których są właścicielami. Mowa o drużynie golfowej Los Angeles Golf Club i kobiecym klubie piłkarskim Angel City FC. Zespół ten w 2022 roku dołączył do Women's Soccer League z misją promowania sprawiedliwości społecznej i równości płci.

Ohanian o podarowaniu udziałów starszej córce poinformował już w czerwcu tego roku. - Ogłaszam mojego współwłaściciela w Los Angeles Golf Club... Alexis Olympię Ohanian! Olympia jest najmłodszym właścicielem w sporcie zawodowym (Angel City FC) i jest obecnie najmłodszym właścicielem dwóch drużyn w sporcie zawodowym. Dołączy do niej jej przyszłe rodzeństwo - czytamy w poście na Instagramie. Po narodzinach Adiry River współzałożyciel Reddita potwierdził, że druga z córek dołącza do rodzinnego imperium biznesowego.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Williams o narodzinach drugiej pociechy poinformowała w mediach społecznościowych. Na materiale filmowym na TikToku zaprezentowała się z całą rodziną, a na Instagramie zdradziła imię córki.

Więcej o: