Sceny po meczu rywalki Świątek. Tego nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Ons Jabeur pokonała 6:2, 6:2 Alycię Parks w drugiej rundzie turnieju WTA 1000 w Guadalajarze. Po zakończeniu meczu na korcie także wiele się działo, doszło bowiem do oświadczyn. Podobnie jak publiczność, tak i Tunezyjka mocno przeżywała to wydarzenie, a później pogratulowała parze. Następnie w wymownych słowach skomentowała to, co się wydarzyło.

Ons Jabeur (7. WTA) rywalizuje w turnieju WTA 1000 w Guadalajarze. Jako najwyżej rozstawiona zawodniczka rozpoczęła zmagania od drugiej rundy, gdzie pokonała 6:2, 6:2 Amerykankę Alycię Parks (45. WTA). Po zakończeniu meczu doszło do wyjątkowego wydarzenia.

Zobacz wideo Zamieszanie z Sabalenką. "Pytania od Ukrainki przeżywała dużo mocniej"

Oświadczyny po meczu Ons Jabeur. Wymowne słowa tenisistki

Na korcie pojawiła się para. W tych wyjątkowych okolicznościach mężczyzna oświadczył się swojej partnerce, która zgodziła się wyjść za niego. Następnie doszło do wymiany czułości, czemu towarzyszyły entuzjastyczne okrzyki z trybun. Nagranie z wydarzenia opublikowano na profilach WTA w mediach społecznościowych.

Wyraźnie podekscytowana całą sytuacją była także Jabeur, która pogratulowała parze, wyściskała się z nimi i przekazała im pamiątkową piłkę. Następnie krótko skwitowała to, co się wydarzyło. - Witamy w klubie - powiedziała Tunezyjka, która od 2015 roku jest w związku małżeńskim z Karimem Kamounem. Ten jest nie tylko jej mężem, ale także trenerem przygotowania fizycznego, a w przeszłości uprawiał szermierkę.

W następnym spotkaniu turnieju w Guadalajarze Jabeur zagra z Włoszką Martiną Trevisan (54. WTA), która w drugiej rundzie pokonała 7:5, 6:2 swoją rodaczkę Jasmine Paolini (35. WTA).

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ons Jabeur o rywalizacji Igi Świątek z Aryną Sabalenką. "Zasłużyła na to, aby być numerem jeden"

Tunezyjka w Guadalajarze ma spore szanse na tytuł, gdyż poza nią udział w turnieju bierze tylko jeszcze jedna zawodniczka z czołowej dziesiątki rankingu - Maria Sakkari (9. WTA). Ostatnio 29-latka wypowiedziała się na temat zmiany na pozycji liderki, gdzie Igę Świątek zastąpiła Aryna Sabalenka. - Widziałam Arynę na US Open i pogratulowałam jej. Myślę, że naprawdę zasłużyła na to, aby być numerem jeden. Ona ma do tego wszystko. Mam nadzieję, że to nas zmotywuje - powiedziała.

Więcej o: