To nie miało prawa się zdarzyć. Szarapowa szokuje. Ten obrazek mówi wszystko [WIDEO]

Maria Szarapowa trzy lata po zakończeniu kariery szykuje się do powrotu? Rosjanka opublikowała w mediach społecznościowych filmik, na którym widać, jak wykonuje ćwiczenia na siłowni. "Wyczuwam kolejny powrót" - oceniła tenisistka Daria Saville, która doskonale zna się z 36-latką.

Szarapowa po zakończeniu kariery bardzo często pojawia się na turniejach tenisowych w roli widza. Ostatnio gościła na US Open, a internauci zwrócili uwagę na jej metamorfozę. "Najpiękniejsza tenisistka wszech czasów" - można przeczytać w komentarzach pod zdjęciami z Nowego Jorku.

Zobacz wideo Kibice i dziennikarze tłumnie przywitali siatkarzy po powrocie do kraju z mistrzostw Europy

Maria Szarapowa wciąż w świetnej formie. Wróci na kort? "Wyczuwam"

Choć od zakończenia kariery przez 36-latkę minęło już kilkanaście miesięcy, to wciąż stara się ona utrzymywać aktywny tryb życia. W niedzielę na Instagramie Rosjanki ukazał się filmik, na którym widać, jak wykonuje one różne ćwiczenia na siłowni i utrzymuje formę! "Powrót do regularnej aktywności. Silne ciało, silny umysł" - napisała.

 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Nagranie bardzo szybko obiegło środowisko tenisa. Oprócz fanów komentowali je także koledzy i koleżanki z kortów. Barbora Strycowa umieściła pod filmikiem emotikonę mięśnia. Z kolei na wymowniejszy komentarz zdecydowała się Australijka Daria Saville. 

"Wyczuwam kolejny powrót. Nikt nie wykonuje takich konkretnych ćwiczeń tylko po to, aby "poczuć się" dobrze" - napisała 29-latka, która udostępniła wpis Rosjanki na InstaStories. Tym samym wywołała poruszenie wśród kibiców, którzy na pewno chętnie ujrzeliby ponownie Marię Szarapową w akcji.

Maria Szarapowa to prawdziwa legenda kobiecego tenisa. Zwyciężyła w 36 turniejach rangi WTA - w tym w pięciu Wielkich Szlemach. Ponadto pięciokrotnie zostawała liderką światowych list - po raz ostatni w lipcu 2012 roku. Trzy lata temu Rosjanka zakończyła karierę, podczas której musiała mierzyć się także z aferą dopingową. W 2016 roku zawieszono ją za stosowanie melodonium, którego sprzedaż nie jest dozwolona m.in. w Stanach Zjednoczonych. 

Więcej o: