Agnieszka Radwańska pokazała zachwycające nagranie. Ależ się bawiła!

Na sportowej emeryturze Agnieszka Radwańska nie ma czasu na nudę. Ostatnio była tenisistka wybrała się na wakacje do Saint-Tropez w towarzystwie siostry, Urszuli. Teraz do sieci wrzuciła nagranie, w którym pokazała piękne momenty swojego odpoczynku.

Agnieszka Radwańska na zawodowych kortach zadebiutowała w 2005 roku. Miała wtedy zaledwie 16 lat. Dwa lata później rozegrała swój pierwszy w karierze finał turnieju rangi WTA. Przez kilkanaście lat w pełni poświęciła się swojej pasji, ale w 2018 roku podjęła decyzję zakończeniu swojej kariery. - Ja naprawdę pod koniec kariery już bardzo się męczyłam sama ze sobą. Byłam chyba wówczas swoim największym przeciwnikiem. Mentalnie i fizycznie po prostu już nie dawałam rady - stwierdziła swego czasu w wywiadzie dla Polsatu Sport.

Zobacz wideo Iga Świątek na Wimbledonie. "Teraz powinno być lepiej"

Agnieszka Radwańska korzysta ze sportowej emerytury

Na sportowej emeryturze była polska tenisistka nie ma czasu na nudę. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoje życie. Obecnie obserwuje ją ponad 320 tysięcy użytkowników. Śmiało można więc stwierdzić, że 34-latka ma pokaźne grono sympatyków.

Angażuje się również w wiele projektów, a oprócz tego często podróżuje. Ta druga czynność ewidentnie nie znudziła się krakowiance, która nieustanie zwiedza kolejne miejsca na mapie Europy, czy też świata. Na początku sierpnia wybrała się na wakacje z siostrą Urszulą, która nadal jest aktywną tenisistką i na ten moment zajmuje 423. miejsce w rankingu WTA.

Agnieszka Radwańska opublikowała wakacyjen nagranie na Instagramie

Ostatnio była tenisistka pochwaliła się kadrami z odpoczynku z siostrą w Saint-Tropez oraz włoskiego miasta Amalfi. Nie zabrakło wspólnych spacerów i pięknych zachodów słońca.

Teraz krakowianka połączyła różne ujęcia z wypadu z Francji i opublikowała nagranie na Instagramie. "Włochy!" - napisała  Radwańska w opisie do zamieszczonego wideo. Fani w komentarzach zachwycali ujęciami z jej wypoczynku. "Piękne obrazy", "Pięknie tam", "Wow. Wygląda obłędnie. Kocham Włochy", "Piękna", "Wyglądasz bajecznie" - pisali fani.

 

W wideo możemy zobaczyć, jak Radwańska delektuje się pysznym włoskim jedzeniem i podziwia tamtejsze urokliwe uliczki oraz inne zabytkowe miejsca.

Agnieszka Radwańska od lipca 2020 roku jest szczęśliwą mamą. Wówczas na świat przyszedł syn sportsmenki i jej męża Dawida Celta. Chłopiec otrzymał imię Jakub.

Więcej o: