Agnieszka Radwańska na cudownych wakacjach. Pokazała zdjęcie w bikini

Agnieszka Radwańska postanowiła wykorzystać wolny czas i podczas urlopu wybrała się malutkiego, włoskiego miasteczka Amalfi. W mediach społecznościowych 34-latki pojawiło się odważne zdjęcie z wyjazdu.

Zanim Iga Świątek osiągnęła status najpopularniejszej polskiej tenisistki, przed laty tytuł ten należał do Agnieszki Radwańskiej. W 2018 roku zawodniczka w dosyć młodym wieku zdecydowała się na zakończenie kariery. - Ja naprawdę pod koniec kariery już bardzo się męczyłam - sama ze sobą. Byłam chyba wówczas swoim największym przeciwnikiem. Mentalnie i fizycznie po prostu już nie dawałam rady - stwierdziła kiedyś w wywiadzie dla Polsatu Sport. Na "emeryturze" 34-latka znalazła dużo więcej czasu na odpoczynek.

Zobacz wideo Iga Świątek rozbawiona pytaniem od dziewczynki trenującej tenis. "Mój Boże, też bym chciała się dowiedzieć"

Agnieszka Radwańska rozpoczęła wakacyjny okres

Po zakończeniu sportowej kariery Agnieszka Radwańska skupiła się na życiu prywatnym, dzięki czemu dużo częściej może pozwolić sobie na urlopowe wyjazdy. Na początku sierpnia była tenisistka zabrała na wakacje siostrę Urszulę, która nadal jest aktywną tenisistką i na ten moment plasuje się na 411. miejscu w rankingu WTA.

Siostry Radwańskie żyją w bardzo dobrych relacjach. W mediach społecznościowych 34-latki pojawiły się zdjęcia, na których kobiety wspólnie spędzały czas na francuskim wybrzeżu w Saint-Tropez. "Babski wypad to zawsze dobry pomysł" - napisała wtedy Agnieszka Radwańska. Fani w komentarzach zachwycali się fotografami z wypoczynku popularnych sióstr.

Obecnie Agnieszka Radwańska wybrała się na kolejne wakacje. Tym razem miejscem do wypoczynku okazało się włoskie miasto Amalfi, które zamieszkuje jedynie około pięciu tysięcy mieszkańców. W relacjach na profilu Instagram finalistki Wimbledonu z 2012 roku pojawiło się kilka zdjęć z wyjazdu. Na jednym z nich 34-latka bryluje w bikini. Towarzyszą jej piękne widoki.

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska screen instagram.com/aradwanska/

RadwańskaRadwańska screen instagram.com/aradwanska/

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W kolejnych InstaStories była zawodniczka pokazała lokalne, włoskie wypieki znajdujące się w jednej z tamtejszych piekarni, a także pochwaliła się stylizacją w różowym kombinezonie. Jak widać, aktualnie odpoczynek jest dla Radwańskiej bardzo istotnym elementem życia.

Więcej o: