Kiedy gra Magda Linette? Hitowy mecz w walce o 1/8 finału [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Magda Linette (19. WTA) zmierzy się w III rundzie Miami Open z Białorusinką Wiktorią Azarenką (16. WTA). Będzie to jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań. Początek w godzinach popołudniowych czasu polskiego. Gdzie oglądać mecz Linette - Azarenka? Transmisja tv, stream online.

Magda Linette jest drugą, obok Magdaleny Fręch, polską tenisistką, która rywalizuje w Miami Open. Ta druga zdołała już wywalczyć awans do III rundy turnieju po wygranej 4:6, 6:1, 6:1 z Eriką Andreevą (128. WTA). Przypomnijmy, że Iga Świątek (1. WTA) musiała wycofać się z turnieju jeszcze przed startem rywalizacji z powodów zdrowotnych.

Zobacz wideo Lewandowski po porażce: Ciężko po dwóch takich ciosach wrócić na właściwe tory

Magda Linette w walce o 1/8 finału Miami Open. Hitowe starcie

Magda Linette po pokonaniu 6:3, 6:4 rosyjskiej tenisistki Jewgieniji Rodiny (369. WTA) zagra w meczu o 1/8 finału z Wiktorią Azarenką, czyli dwukrotną triumfatorką Australian Open. Spotkanie zapowiada się jako jedno z najciekawszych w III rundzie WTA 1000 w Miami. Ponadto odbędzie się ono w dogodnej porze dla polskich kibiców - w sobotę po godzinie 17:30.

Wiktoria Azarenka, podobnie jak Polka, w pierwszej rundzie turnieju miała wolny los. W drugiej pokonała Włoszkę Camilę Giorgi (44. WTA)  6:4, 6:1. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

W przeszłości Linette i Azarenka spotkały się dwukrotnie i w obu przypadkach górą była Białorusinka. Co ciekawe, pierwszy raz grały przeciwko sobie w 2016 roku w Miami Open. Drugi ich mecz odbył się rok temu w Indian Wells, gdzie Linette skreczowała w drugiej partii.

O której godzinie gra Linette? Gdzie oglądać mecz? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Spotkanie Magdy Linette z Wiktorią Azarenką będzie drugim sobotnim meczem od godziny 16:00. To oznacza, że powinno się rozpocząć około godziny 18:00. Transmisję przeprowadzi Canal+Sport. Będzie ona dostępna także na platformie online. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.