Indian Wells 2023. Iga Świątek - Emma Raducanu. Kiedy następny mecz? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Iga Świątek zameldowała się w IV rundzie Indian Wells 2023. We wtorek pokonała Kanadyjkę Biancę Andreescu i teraz szykuje się do kolejnego starcia z Emmą Raducanu. Kiedy następny mecz Igi Świątek? Gdzie obejrzeć spotkanie Świątek - Raducanu? Wszystkie informacje znajdują się w tekście.

Iga Świątek w nocy z wtorku na środę zagra o ćwierćfinał Indian Wells. Pierwsza rakieta świata zmierzy się z byłą triumfatorką US Open z roku 2021 Emmą Raducanu (77. WTA). Nasza najlepsza tenisistka będzie miała okazję pomścić swoją starszą rodaczkę Magdę Linette (21. WTA), którą w drugiej rundzie wyeliminowała właśnie Brytyjka.

Iga Świątek w 1/8 finału Indian Wells. Kiedy następny mecz z Emmą Raducanu?

Dwa dotychczasowe mecze w wykonaniu Igi Świątek miały zupełnie inny przebieg. W pierwszym 21-latka nie dała szans Amerykance Claire Liu (56. WTA), oddając jej raptem jednego gema. W nocy z poniedziałku na wtorek dużo trudniejsze wyzwanie rzuciła jej Kanadyjka Bianca Andreescu (36. WTA). Szalony był zwłaszcza drugi set, w którym Polka przegrywała już 2:4, ale odrobiła straty, doprowadziła do tie-breaka i ostatecznie wygrała go do jednego, a cały mecz 6:3, 7:6.

Z kolei jej najbliższa przeciwniczka Emma Raducanu ma za sobą trzysetową batalię z Brazylijką Beatriz Haddad Maią. Rok młodsza od Igi Świątek zawodniczka spędziła na korcie 2 godziny i 21 minut i wygrała 6:1, 2:6, 6:4. Wcześniej odprawiła dwie inne tenisistki. W pierwszej rundzie pokonała Dankę Kovinić (62. WTA) z Czarnogóry 6:2, 6:3, a w drugiej Magdę Linette (21. WTA) 7:6 (7:3), 6:2. Do tej pory Raducanu grała ze Świątek dwa razy w karierze i dwa razy przegrała w dwóch setach.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Indian Wells 2023. Iga Świątek - Emma Raducanu. Kiedy mecz? O której godzinie dzisiaj? Gdzie oglądać transmisję? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Mecz Igi Świątek z Emmą Raducanu o najlepszą ósemkę Indian Wells odbędzie się w środę nad ranem. Rozpocznie się nie wcześniej niż o godz. 4:00 polskiego czasu. Będzie to ostatnie tego dnia spotkanie rozgrywane na korcie centralnym. Transmisję można będzie obejrzeć w CANAL+Sport oraz w internecie w płatnym serwisie Canal+online. Zapraszamy do Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE, gdzie pojawią się najważniejsze informacje z tej rywalizacji.