Iga Świątek niszczy marzenia rywalek. Świat tenisa zadrżał [Sport.pl LIVE]

Iga Świątek dopiero co wygrala turniej w Dosze, a już szykuje się do zawodów w Dubaju. Czy w tym sezonie Polka nadal będzie dominowała w kobiecym tenisie? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć Dominik Senkowski (dziennikarz Sport.pl) oraz Adam Romer (redaktor naczelny magazynu Tenis Klub). W programie Sport.pl LIVE nie zabraknie także tematów ze sportów zimowych.

Po nie do końca udanym Australian Open Iga Świątek wygrała turniej w Dosze, gdzie pokazała się z kapitalnej strony. Polska tenisistka musi jednak skupić się na kolejnym turnieju. Jej pierwszy mecz w Dubaju odbędzie się 21 lutego, kiedy zmierzy się z Kanadyjką Leylah Fernandez (39. WTA). Czy w tym sezonie Polka będzie w stanie powtórzyć sukces z zeszłego sezonu, gdy wygrała 37 meczów z rzędu? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć Dominik Senkowski (dziennikarz Sport.pl) oraz Adam Romer (redaktor naczelny magazynu Tenis Klub). W programie Sport.pl LIVE nie zabraknie także tematów ze sportów zimowych. Wielkie sukcesy odnosi polski snowboard - Oskar Kwiatkowski zdobył złoty medal w gigancie równoległym, a Aleksandra Król zgarnęła brąz. O tych sukcesach opowie Łukasz Jachimiak, dziennikarz Sport.pl. Połączymy się także z Jakubem Balcerskim, który zdradzi nam, jakie panują nastroje w polskiej kadrze skoczków przed zbliżającymi się mistrzostwami świata.

 

Program "Sport.pl LIVE" możecie oglądać w każdy poniedziałek o godz. 20 w Sport.pl, Gazeta.pl i w naszych mediach społecznościowych. Prowadzą go Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter, Kacper Sosnowski, Antoni Partum i Dawid Szymczak, a poruszane są w nim najważniejsze tematy ze świata sportu.

Więcej o: