Wpadka Magdy Linette. Sama się przyznała. "Czy możemy wszyscy udawać"

Magda Linette przebywa obecnie w meksykańskiej Meridzie, gdzie przygotowuje się do startu w turnieju WTA 250. Polka po przylocie zamieściła zdjęcie na Twitterze, z którego musiała się później tłumaczyć. Jak się bowiem okazało, zaliczyła sporą wpadkę, wybierając kadr fotografii.

Po świetnym występie w Australian Open, gdzie dotarła do półfinału, przed Magdą Linette kolejne wyzwanie. Tym razem Polka wystartuje w turnieju WTA 250 w Meksyku. W nim zagra nie tylko o sukces sportowy, ale też wysoką nagrodę finansową. Pełna pula wynosi aż 259 tys. dolarów amerykańskich, czyli ok. 1,15 mln zł. Zawody odbywać się będą na twardych kortach Yucatan Country Club w dniach 20-26 lutego.

Zobacz wideo Nadchodzą sensacyjne powołania Santosa. Gigantyczny problem na start

Zabawna wpadka Magdy Linette. Musiała tłumaczyć się fanom

Magda Linette rozpocznie zmagania w Meksyku we wtorek 21 lutego. Na miejscu jest jednak przynajmniej od soboty, o czym świadczy choćby zdjęcie, które opublikowała na Twitterze. Zdjęcie, które wywołało spore poruszenie w sieci. Na fotografii widzimy, że Polka jest w toalecie, ale... męskiej. Świadczyć mogą o tym znajdujące się tuż za nią pisuary. 

Z tego powodu Linette zamieściła zabawną prośbę w komentarzu pod wspomnianym zdjęciem. "Czy możemy wszyscy udawać, że NIE zrobiłem zdjęcia z pisuarami w tle?" - napisała tenisistka, pokazując, że potrafi śmiać się z samej siebie. Wpis szybko został polubiony przez ponad 650 internautów.

Pierwszą rywalką Linette w Meksyku będzie Kolumbijka Camila Osorio (61 WTA), która niedawno przegrała już z inną Polką - Igą Świątek w 2. rundzie Australian Open. W ewentualnych kolejnych meczach Magda Linette może trafić na Niemkę Jule Niemeier i Amerykankę Alycie Parks.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

To nie koniec planów obecnie 21. rakiety świata. Po zawodach w Meksyku nie będzie miała zbyt dużo czasu na odpoczynek, gdyż czekać ją będzie wyjazd do Teksasu. Tam przyjdzie jej wziąć udział w kolejnym turnieju WTA 250 (27 lutego - 5 marca). Następnie wraz z Igą Świątek zagra w prestiżowym turnieju WTA 1000 w Indian Wells (8 -19 marca) i w Miami (21 marca - 2 kwietnia).

Więcej o: