Hurkacz dalej walczy o ATP Finals. Gdzie i kiedy oglądać mecz Polaka? [Transmisja TV, stream online]

Hubert Hurkacz w środę 2 listopada powalczy o awans do 3. rundy turnieju ATP 1000 w Paryżu. Polaka czeka ciężkie zadanie, bo jego rywalem będzie groźny Norweg Holger Rune. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:30. Gdzie oglądać to spotkanie? Transmisja TV, stream online.

Hubert Hurkacz (10. ATP) w dalszym ciągu liczy się w walce o udział w ATP Finals. Polak obecnie rywalizuje w mocno obsadzonym turnieju ATP 1000 w Paryżu i każde zwycięstwo jest dla niego bardzo cenne. 25-latek bardzo dobrze rozpoczął rywalizację w stolicy Francji, pokonując w dwóch setach Adriana Mannarino (43. ATP).

Hurkacz powalczy o 3. rundę turnieju w Paryżu. Z tym rywalem jeszcze nie grał

Pierwszy set tego starcia był bardzo wyrównany. Nieco lepiej prezentował się Francuz, który w trzech gemach miał szanse na przełamanie. Hurkacz skutecznie się bronił, co doprowadziło do tie-breaka. Także w decydującej rozgrywce obaj tenisiści wygrywali punkty przy swoim podaniu, a Polak zwycięstwo zapewnił sobie jednym małym przełamaniem. Także drugi set upływał pod znakiem utrzymywanych serwisów. Serię tę przełamał w dziewiątym gemie Hurkacz, który przełamał Mannarino i po chwili cieszył się ze zwycięstwa 7:6(7-5), 6:4 i z awansu do 2. rundy.

O przedłużenie nadziei na udział w turnieju mistrzów Polak powalczy z Holgerem Rune (18. ATP). Norweski tenisista w pierwszej rundzie mierzył się z doświadczonym Stanem Wawrinką (153. WTA). Panowie stoczyli wyrównany, trzysetowy bój. Rune pokazał wielką wolę walki, wracając do meczu po przegranej pierwszej partii. 19-latek mecz zakończył wygranym tie-breakiem i zwycięstwem 4:6, 7:5, 7:6(7-3).

Będzie to pierwszy pojedynek Hurkacza z Rune, a ostatnie turnieje mogą wskazywać niestety na rywala Polaka. 19-letni Norweg w końcówce sezonu prezentuje się znakomicie. W październiku wygrał turniej w Sztokholmie, pokonując w finale Stefanosa Tsitsipasa (5. ATP). Dodatkowo dotarł do finału w Sofii i Bazylei, co dało mu najwyższe w karierze, 18. miejsce w rankingu ATP. Dla Hurkacza barierą nie do pokonania był z kolei ćwierćfinał.

Hubert Hurkacz - Holger Rune w 2. rundzie turnieju ATP w Paryżu. Gdzie i kiedy oglądać ten mecz?

Hubert Hurkacz i Holger Rune o awans do 3. rundy turnieju ATP 1000 w Paryżu powalczą w środę 2 listopada. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisję z tego starcia będzie można zobaczyć w telewizji na antenie Polsatu Sport Extra oraz w internecie w platformie Polsat Box Go.