Iga Świątek dostała pytanie o memy z Lewandowskim. Hit. "Cenzura wleciała"

- Mnie też one śmieszą - mówi Iga Świątek. Na konferencji prasowej najlepsza tenisistka świata została zapytana o serię memów żartobliwie pokazujących jej rywalizację z Robertem Lewandowskim o miano najlepszego sportowca Polski.

We wtorek w Warszawie, w siedzibie swojego sponsora PZU, Iga Świątek spotkała się z dziennikarzami. Najlepsza tenisistka świata dzieliła się wrażeniami ze świetnego sezonu i przedstawiała najbliższe plany. Ale Iga odpowiadała też na luźniejsze pytania.

Zobacz wideo Nowa Iga Świątek. Jednak Djoković, a nie Nadal? [Sport.pl LIVE]

Jeden z dziennikarzy poprosił Igę, by skomentowała serię memów z nią i Robertem Lewandowskim w rolach głównych. Od kilku miesięcy po kolejnych sukcesach Igi kibice tworzą obrazki przedstawiające rzekomo smutnego i zazdrosnego kapitana naszej piłkarskiej kadry.

Iga śmiała się, już słysząc, jak formułowane było pytanie. Zadający je wymienił bowiem tylko część memowego pseudonimu Igi: "z paletkom".

- O, widzę, że cenzura wleciała - uśmiecha się tenisistka, wiedząc, że przed "z paletkom" występuje słowo "Gówniara". - Mnie też te memy śmieszą. Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi. Ale nie wysyłamy ich sobie, jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Na pewno poruszę ten temat, jak go spotkam - komentuje Świątek.

Mem internetowy - Robert Lewandowski i 'gówniara z paletkom'Mem internetowy - Robert Lewandowski i 'gówniara z paletkom' Google

Mem internetowy - Robert Lewandowski i 'gówniara z paletkom'Mem internetowy - Robert Lewandowski i 'gówniara z paletkom' Google

Więcej o:
Copyright © Agora SA