Jabeur chce od Igi Świątek "rolexa albo coś takiego". Wtedy zmieni zdanie

Tuż po zakończeniu spotkania finałowego US Open, Ons Jabeur wyznała, że nie lubi Igi Świątek. Podczas pomeczowej konferencji prasowej wróciła do tego tematu i sprostowała swoją wypowiedź. - Tylko żartowałam, mówiąc, że jej nie lubię. Wybaczę jej, kiedy da mi rolexa albo coś w tym stylu - powiedziała Tunezyjka.

Iga Świątek jest nie do zatrzymania. W sobotni wieczór Polka pokonała 6:2, 7:6 Ons Jabeur w finale US Open i sięgnęła po zwycięstwo w trzecim wielkoszlemowym turnieju (wcześniej dwukrotnie wygrywała French Open). Dzięki tej wygranej ma już na koncie 10365 punktów w rankingu WTA, czyli więcej niż druga Ons Jabeur (5090) i trzecia Anett Kontaveit (4030) razem wzięte.

Zobacz wideo Hit. Lewandowski tańczył z ojcem Boatenga. "Nie wychodziłby z dyskoteki"

Ons Jabeur nie lubi Świątek? Tunezyjka tylko żartowała

Po zakończeniu spotkania głos zabrała Ons Jabeur. - Starałam się, jak mogłam. Dałam z siebie wszystko, ale Iga zasłużyła na zwycięstwo. Znowu mnie pokonała, dlatego w tej chwili za bardzo jej nie lubię, ale mam nadzieję, że to zrozumie - wyznała Tunezyjka

Słowa Jabeur o tym, że nie lubi Świątek wywołały lekkie poruszenie. Podczas pomeczowej konferencji dziennikarze zwrócili jej na to uwagę. - Rywalizacja ze Świątek zawsze będzie świetna. Tylko żartowałam mówiąc, że jej nie lubię. Wybaczę jej, kiedy da mi rolexa albo coś w tym stylu - odpowiedziała Jabeur z uśmiechem na twarzy. 

Iga ŚwiątekKibice zaczęli gwizdać, ale Świątek się pozbierała. Najważniejsze zwycięstwo

Tenisistka w rozmowie pochwaliła także zwyciężczynię US Open. - Bardzo poprawiła swój forehand i serwis. Jest niesamowita pod względem sprawnościowym. Może odebrać każdą piłkę. Przeciwko komuś takiemu zawsze gra się bardzo trudno. Myślę, że jeszcze nie raz zmierzymy się w finałach. Będą to z pewnością świetne mecze - dodała. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nad Igą Świątek zachwyca się również legenda tenisa Mats Wilander. - Jej sposób gry, tempo, w jakim gra, to po prostu inny poziom. Cały czas wygląda na tak głodną, że ciężko będzie ją spowolnić. Zostanie zapamiętana w Polsce jako jedna z najlepszych zawodniczek wszech czasów. Zapamiętajcie to nazwisko - Iga Świątek - powiedział były tenisista

Iga ŚwiątekIga Świątek powinna mieć oddzielny ranking. Przewaga nie do uwierzenia

Więcej o: