Megan Lucky znów na US Open. Piwo zniknęło po sekundzie [WIDEO]

Wielkoszlemowy US Open to przede wszystkim wielkie święto tenisa i walka o zapisanie się na kartach historii. Jak pokazuje przykład jednej z kibicek, można również zostać zapamiętanym nie biorąc udziału w rywalizacji.

Kończy się pierwszy tydzień rywalizacji w wielkoszlemowym US Open. Na kortach Flushing Meadows nie brakowało sensacyjnych wyników i zdarzeń, które na długo pozostaną w pamięci kibiców. Jednym z nich z pewnością jest ostatni mecz w karierze Sereny Williams (605. WTA), która w nocy z piątku na sobotę przegrała w III rundzie z Alją Tomljanović (46. WTA).

Wielki powrót na trybuny US Open. Kibicka znowu to zrobiła

Jak pokazuje przykład Megan Lucky, nie tylko sportowe wyczyny tenisistów mogą zapadać w pamięć. Kobieta zyskała rozpoznawalność podczas ubiegłorocznego spotkania III rundy między Felixem Augerem-Aliassime (8. ATP) i Roberto Bautistą-Agutem (18. ATP). W trakcie jednej z przerw między gemami realizator zatrzymał się na kibicce, która piła piwo. Jej reakcja była błyskawiczna. Kobieta zdecydowała się wypić cały kubek piwa za jednym razem. Sytuacja ta powtórzyła się jeszcze podczas spotkania, które po pięciosetowej walce wygrał Kanadyjczyk.

Petrva Kvitova wygrywa z Gabrine Muguruzą w III rundzie US OpenKvitova w wielki stylu wyrzuca z US Open tenisistkę nr 9. 22 punkty w tie-breaku

Lucky powróciła także podczas tegorocznej edycji. Tym razem kobieta nie czekała, aż realizator odnajdzie ją na trybunach. Kibicka wstała w trakcie jednej z przerw w meczu, trzymając oczywiście kubek piwa w ręku i ponownie wypiła go za jednym razem. Zgromadzona publiczność od razu ją rozpoznała i zgotowała jej ogromny aplauz. Jakby tego było mało, kobieta szybko sięgnęła po piwo swojego partnera i zrobiła z nim dokładnie to samo.

W turnieju singlowym na placu boju z polskich zawodników pozostała już tylko Iga Świątek (1. WTA). Liderka światowego rankingu w nocy z sobotę na niedzielę powalczy z Amerykanką Lauren Davis (105. WTA) o awans do IV rundy turnieju. Początek tego meczu zaplanowany jest na godzinę 1:00 czasu polskiego.