Paire zerwał z siebie koszulkę i rzucił nią w wieżę sędziego. "Mam tego dość"

Benoit Paire zaskoczył kibiców tenisa, którzy oglądali jego mecz z Holgerem Rune w Waszyngtonie. Francuz po przegranej ściągnął na korcie koszulkę i po chwili rzucił nią w kierunku wieży sędziowskiej.

Holger Rune okazał się lepszy podczas meczu drugiej rundy turnieju ATP 500 w Waszyngtonie. Duńczyk, który podczas Roland Garros dotarł do ćwierćfinału, pokonał w środę Francuza Benoit Paire 6:3, 6:2.

Zobacz wideo Robert Lewandowski może wymusić zmianę numeru w Barcelonie. "Zamąci" [Sport.pl LIVE]

Paire rozebrał się po ostatniej akcji meczu. "Jest 2000 stopni"

Mecz przebiegał pod dyktando Rune, ale ostatni gem przyniósł zaskakujący opór, a po tym niecodzienne zachowanie Paire'a. Duńczyk wygrał pierwszego seta, a w drugim przy stanie 5:2 zagrywał po zwycięstwo w spotkaniu. Tenisista z Francji początkowo miał dwie szanse na przełamanie rywala i pozostanie w meczu, ale okazji tych nie wykorzystał.

Ernests Gulbis rzuca rakietąLatająca rakieta Ernestsa Gulbisa. Łotysz nie wytrzymał z nerwów [WIDEO]

Świetnie zaczął się jednak bronić, bo Rune nie mógł wykorzystać kolejnych czterech piłek meczowych. Gra na równowagi wreszcie przechyliła się jednak na korzyść wyżej notowanego zawodnika i przy piątym meczbolu Holger Rune zakończyć mecz zwycięstwem.

Zaraz po ostatniej akcji kibice obserwowali zaskakujące zachowanie Francuza, który w trakcie meczu wykrzykiwał: "To jest g**wno. Mam tego dość, tu jest 2000 stopni" i zaczął ściągać koszulkę.

Po chwili Paire uściskał się z rywalem, a schodząc z kortu, niespodziewanie rzucił ubraniem w wieżę sędziowską. Wszystko robił jednak z uśmiechem i nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek miał do niego pretensje. Nawet sędzia, który na koniec podał rękę obu zawodnikom.

W trzeciej rundzie turnieju ATP 500 w Waszyngtonie Holger Rune zmierzy się z Jeffrey John Wolf. Na tym etapie rywalizacji zabraknie Huberta Hurkacza, który w środę przegrał w drugiej rundzie z Emilem Ruusuvuorim 4:6 i 6:7(3).

Więcej o: