Szalona akcja na Wimbledonie. Najlepsza wymiana turnieju. Kibice zachwyceni [WIDEO]

W niedzielę Heather Watson zmierzyła się z Jule Niemeier w czwartej rundzie Wimbledonu. W pierwszym secie tego spotkania kibice byli świadkami niesamowitej wymiany pomiędzy tenisistkami.

W niedzielę odbyły się pierwsze mecze czwartej rundy Wimbledonu. W jednym z nich zagrała Heather Watson (121. WTA), która wcześniej pokonała Słowenkę Kaję Juvan (62. WTA) 7:6, 6:2. Rywalką Brytyjki była Jule Niemeier (97. WTA). Niemka w trzeciej rundzie wygrała z Łesią Curenko (101. WTA) 6:4, 3:6, 6:3.

Niesamowita akcja na Wimbledonie. Kibice byli pod wrażeniem gry tenisistek

Podczas meczu Watson z Niemeier kibice byli świadkami niesamowitej wymiany pomiędzy tenisistkami. W pewnym momencie pierwszego seta obie z nich wyprowadziły bardzo trudne w odbiorze uderzenia. Brytyjka poradziła sobie z zagraniem rywalki i odbiła piłkę za plecy Niemki. Niemeier zdołała dobiec do piłki i posłała ją na drugą stronę kortu. Tym razem Watson nie poradziła sobie już zagraniem przeciwniczki i ostatecznie to Niemka wygrała tę szaloną wymianę. Kibice byli zachwyceni grą tenisistek i obie z nich zostały po tej akcji obdarowane brawami.

Niemeier nie była lepsza tylko podczas wspomnianej wymiany, ale również w całym meczu. Niemka wygrała to spotkanie 6:2, 6:4 i awansowała do ćwierćfinału, w którym jej rywalką będzie rodaczka Tatjana Maria (103. WTA). Tenisistka jest prawdziwą rewelacją tegorocznego Wimbledonu. Niemka w trzeciej rundzie wyeliminowała Marię Sakkari (5. WTA)  6:3, 7:5, a w sobotę w meczu o ćwierćfinał pokonała wyżej notowaną Jelenę Ostapenko (17. WTA) 5:7, 7:5, 7:5. Jest to jej największy sukces w karierze. Mecz Marii z Niemeier odbędzie się we wtorek o 12:00.

Stefanos Tsitsipas i Nick KyrgiosKyrgios i Tsitsipas przenieśli awanturę poza kort. "Nie wiem, kiedy niby go straszyłem"

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Coco Gauff i wiadomości po porażceCoco Gauff zalana groźbami po porażce na Wimbledonie. "Umrzyj dzi...."