Iga Świątek marzy o trzech dniach leżenia w łóżku. Zdradziła ulubioną piosenkę

Iga Świątek w najbliższych dniach rozpocznie rywalizację podczas French Open. Na kilkanaście godzin przed startem turnieju wielkoszlemowego Polka udzieliła wywiadu.

Iga Świątek nie może narzekać na brak obowiązków. Liderka światowego rankingu WTA rozgrywa niemal mecz za meczem, a w przerwie między turniejami jest obiektem zainteresowania mediów. Tuż przed startem French Open Polka udzieliła wywiadu sponsorskiego.

Zobacz wideo 28479046

Iga Świątek zapracowana. Polka marzy o odpoczynku

Kilka tygodni temu kibice mieli możliwość zadania Idze Świątek pytań, do wywiadu zrealizowanego przez Tecnifibre. Materiał jest już dostępny na YouTubie.

Polka zapytana o swoje największe marzenie na ten moment, odpowiedziała, że chciałaby odpocząć. Nic w tym dziwnego - tenisistka gra spotkanie za spotkaniem i od dwudziestu ośmiu meczów jest niepokonana.

- Mieć trzy dni wolnego, leżeć w łóżku i oglądać seriale - powiedziała Polka. Ponadto Świątek została zapytana o ulubioną piosenkę, której słucha przed meczami. Tenisistka od razu wskazała utwór "Rock and Roll" zespołu Led Zeppelin.

 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Iga Świątek"Kicker" pisze o Idze Świątek: Ma jedną wadę. Zero konkurencji

Świątek komentuje zdjęcie z dzieciństwa. Chodzi o sponsora

Polka została zapytana o swoje pierwsze wspomnienie z firmą Tecnifibre. Tenisistka odniosła się do zdjęcia z dzieciństwa, które od jakiegoś czasu krąży po sieci, na którym stoi na korcie i trzyma rakietę. Skomentowała je krótko: - Pamiętam, że zaczęłam grać w tenisa właśnie z Tecnifibre.

Lech i Maria KaczyńscyTurniej Lecha i Marii Kaczyńskich w Polsce. Takich rozgrywek jeszcze nie było

Iga Świątek udzieliła także rady dla młodych sportowców.

- Mogłabym powiedzieć dużo, ale najważniejsze to otaczać się ludźmi, którzy cię wspierają i są zawsze dla ciebie. 

 
Więcej o: