Naomi Osaka wyznała, że miała sen o Idze Świątek. "Bardzo się bałam"

- Miałam sen związany z losowaniem. Śniło mi się, że zagram ze Świątek. Bardzo się bałam. Kiedy powiedzieli mi, że zmierzę się z Anisimową, odpowiedziałam: "Żartujesz, tak?". Nie mogę powiedzieć, że nie chciałam z nią grać - powiedziała Naomi Osaka na konferencji prasowej przed French Open.

Już 22 maja rozpocznie się długo oczekiwana kolejna edycja turnieju French Open. Na francuskich kortach ponownie będziemy mogli podziwiać grę polskich tenisistów i tenisistek. W zawodach nie zabraknie również Igi Świątek (1. WTA), która została bohaterką snu jednej ze swoich potencjalnych rywalek. 

Zobacz wideo Szpilka czeka na debiut w KSW. "To będzie ciekawa historia"

Naomi Osaka miała sen o grze z Igą Świątek. "Bardzo się bałam"

Naomi Osaka wzięła udział w konferencji prasowej przed turniejem. Tenisistka wspomniała między innymi o swoich odczuciach dotyczących losowania drabinki. - Miałam sen związany z losowaniem. Śniło mi się, że zagram ze Świątek. Bardzo się bałam. Kiedy powiedzieli mi, że zmierzę się z Anisimową, odpowiedziałam: "Żartujesz, tak?". Nie mogę powiedzieć, że nie chciałam z nią grać - powiedziała Naomi Osaka na konferencji prasowej przed French Open.

Kartezjusz i Iga Świątek. Porównanie niemieckich mediów.Dlaczego nie można pokonać Igi Świątek? Niemcy parafrazują Kartezujsza

Japonka czuje się niepewnie przed startem we French Open. Jej najbliższa rywalka Amanda Anisimowa (28. WTA) wyeliminowała ją wcześniej z Australian Open. - Zagrałam z nią także w meczu pokazowym w Indian Wells, a ona całkowicie mnie "zabiła". Mam nadzieję, że zdobędę więcej niż dwa punkty - dodała japońska tenisistka. Naomi Osaka (38. WTA) wraca do French Open po dłuższej przerwie, bowiem nie wzięła udziału w zeszłorocznej edycji tego turnieju.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Osaka zmierzyła się z Igą Świątek w tym roku w finale WTA Miami. Wówczas lepsza okazała się Polka, która pokonała rywalkę 6:4, 6:0. Tenisistki mogły zagrać ze sobą także podczas niedawno zakończonego WTA w Rzymie. Osaka wycofała się jednak z turnieju z powodu kontuzji ścięgna Achillesa. 

Italy Tennis OpenRoland Garros 2022. Z kim zagra Iga Świątek? Kiedy pierwszy mecz? [DRABINKA]

Więcej o: