Urszula Radwańska pokazała wiadomość od hejtera: "Poznajcie Mateusza"

Urszula Radwańska prowadziła 5:2 w pierwszym secie z Amerykanką Robin Montgomery, ale ostatecznie przegrała 6:7, 2:6 w turnieju w Nottingham. Młodsza z sióstr Radwańskich opublikowała jedną z wiadomości, którą otrzymała po przegranym meczu.

Urszula Radwańska nie zanotowała udanego początku sezonu w 2022 roku. Młodsza z sióstr Radwańskich nie mogła odpowiednio przygotować się m.in. do eliminacji do Australian Open z powodu zakażenia koronawirusem. Polka zajmuje obecnie 314. miejsce w rankingu WTA i rywalizuje głównie w turniejach ITF, aby zwiększyć swoją szansę na rankingowe punkty. Ostatnio 31-latka grała w turnieju w Nottingham, gdzie była rozstawiona z "piątką".

Zobacz wideo Iga Świątek podekscytowana występem w Polsce. "Chcę czerpać energię z trybun"

Porażka Urszuli Radwańskiej w Nottingham. Otrzymała obrzydliwą wiadomość od internauty

Urszula Radwańska zakończyła rywalizację w turnieju ITF W25 w Nottingham na drugiej rundzie. Młodsza z sióstr Radwańskich prowadziła 5:2 w pierwszym secie z Amerykanką Robin Montgomery, ale ostatecznie przegrała 6:7, 2:6 z 17-latką i straciła szansę na wygranie turnieju na kortach twardych oraz na premię w wysokości 25 tysięcy dolarów. Montgomery zajmuje 433. miejsce w rankingu WTA i tym samym sprawiła sporą niespodziankę w turnieju.

Porażka Polki sprawiła, że jeden z internautów postanowił ją zwyzywać za porażkę w turnieju w Nottingham. "Straszne z Ciebie ku****ko, prowadzisz 5:2 z jakimś no-namem, a potem w p***ę. Mam nadzieję, że w końcu zrezygnujesz z tenisa, bo przynosisz tylko wstyd rodzinie i Polsce. Dziwne, że jesteś z Krakowa, a zaciągasz jak wieśniara z Tarnowa" - napisał jeden z użytkowników. "Poznajcie Mateusza. Bardzo miły pan, klasa" - dodała Radwańska w opublikowanym InstaStories, publikując wizerunek hejtera.

Turniej ITF W25 w Nottingham zakończy się w poniedziałek 24 kwietnia. Pogromczyni Radwańskiej najpierw pokonała w ćwierćfinale Joannę Garland z Chińskiego Tajpej (6:3, 6:3), a w niedzielę będzie walczyć o finał z Kanadyjką Katherine Sebov.

Więcej o: