Zmiana planów Huberta Hurkacza. Wróci na turniej w Madrycie

Hubert Hurkacz ma już za sobą pierwszy występ w tym roku. Polski tenisista wystąpił w ATP Masters 1000, który odbył się w Monte Carlo. Po turnieju Polak postanowił zmienić swoje plany.

Hubert Hurkacz rozegrał swój pierwszy turniej w 2022 roku. Polak wziął udział w ATP Masters 1000, który odbył się w Monte Carlo. Tenisista może być zadowolony ze swojego występu. W turnieju pokonał  Boliwijczyka Hugo Dalliena oraz Hiszpanów Pedro Martineza i Alberta Ramosa-Vinolasa. Ostatecznie Hurkacz doszedł do ćwierćfinału, w którym lepszy okazał się Bułgar Grigor Dimitrow. 

Zobacz wideo

Zmiana planów Huberta Hurkacza. Wiemy, kiedy tenisista wystąpi ponownie

Po zakończeniu turnieju polski tenisista miał wziąć udział w imprezie rangi ATP 500 w Barcelonie. Turniej zaczyna się już w poniedziałek. Wiemy jednak, że Polak ostatecznie wycofał się z gry w Hiszpanii. Hurkacz postanowił odpocząć i zregenerować się przed kolejnymi startami. 

Kulesza i Sousa"Sousa nie dostanie nawet na frytki". Kulesza wprost o premii dla byłego selekcjonera

Do rywalizacji polski tenisista powróci już na początku maja. Wtedy odbędzie się ATP 1000 w Madrycie. Następnie tenisista wystąpi w turnieju tej samej rangi w Rzymie, a 22 maja Polak weźmie udział w wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie 2022. 

Swoje plany postanowił zmienić także inny polski tenisista Kamil Majchrzak. Nasz reprezentant miał wziąć udział dwóch turniejach w Barcelonie i Belgradzie, które były zaplanowane na przyszły tydzień. Ostatecznie wycofał się z udziału z obydwu z nich. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Hubert Hurkacz ma na swoim koncie triumfy w turniejach ATP Tour, ATP Challenge Tour oraz ITF Men's Circuit. W 2015 doszedł do finału Australian Open w grze podwójnej. W 2018 roku został nominowany do nagrody ATP w kategorii "Newcomer of the year".  

Pique zalała fala krytyki po wycieku rozmów. Pique zalała fala krytyki po wycieku rozmów. "Ja tylko sprowadziłem okazję"

Więcej o: