Iga Świątek w euforii po wygranym finale. Nagle zobaczyła legendę [WIDEO]

Iga Świątek zwyciężczynią Indian Wells. Polka pokonała w finale Greczynkę Marię Sakkari 6:4, 6:1. Wygranej naszej zawodnicze pogratulowała Martina Navratilova. Polka była tak podekscytowana zwycięstwem, że ledwo zauważyła tenisową legendę.

Wielka wygrana polskiej tenisistki! Iga Świątek wygrała jeden z najważniejszych turniejów cyklu WTA - Indian Wells. W trwającym godzinę i 20 minut starciu Polka pokonała Greczynkę Marię Sakkari 6:4, 6:1 i awansowała na drugie miejsce rankingu WTA. To dla niej drugi tak prestiżowy triumf w ostatnich tygodniach.

Zobacz wideo Iga Świątek będzie liderką rankingu WTA? "Pytanie nie czy, a kiedy"

Taaak! Iga Świątek wygrywa piąty turniej w karierze! Co za mecz PolkiTaaak! Iga Świątek wygrywa piąty turniej w karierze! Co za mecz Polki

Polka nie kryła radości z wygranego meczu. Grę Światek z trybun obserwowała Martina Navratilova. Legendarna tenisistka chciała pogratulować jej wygranej, jednak Świątek w euforii po wygranym meczu nie zauważyła Czeszki. Dopiero po chwili, Polka podbiegła do Navratilovej i podziękowała jej za wsparcie. Nagranie ze spotkania Światek z legendą kobiecego tenisa trafiło do sieci. 

Iga Świątek jest jak Michael Jordan. W tym momencie jest najlepsza na świecieIga Świątek jest jak Michael Jordan. W tym momencie jest najlepsza na świecie

Świątek nie tylko wygrała swój piąty turniej w zawodowej karierze, ale też wzbogaciła się o dużą sumę. Polka za zwycięstwo w Indian Wells zainkasowała prawie 1,23 mln dolarów premii – to ponad pięć milionów złotych! Jej największym sukcesem wciąż pozostaje wielkoszlemowy tytuł z Paryża z 2020 roku.

Więcej o: