Piłkarze, patrzcie i uczcie się! Iga Świątek show. "Lepsza niż Krychowiak" [WIDEO]

Iga Świątek w trakcie Australian Open błysnęła nie tylko umiejętnościami tenisistki. Przed meczem z Collins Polka została nagrana podczas podbijania piłki nogą. I to w doskonałym stylu. "Lepsza niż Krychowiak" - stwierdził jeden z kibiców.

Iga Świątek, która po pasjonującym meczu 1/4 finału pokonała Estonkę Kaię Kanepi, w czwartek podjęła walkę o awans do finału. Jej rywalką jest Amerykanka Danielle Collins. W pierwszym secie górą była 28-latka (6:4), ale mecz trwa. 

Zobacz wideo Iga Świątek nagle wdrożyła plan B! Tak Polka zaskoczyła na Australian Open

Iga Świątek zawstydziła piłkarzy. "Lepiej niż Krychowiak"

Jeszcze przed wyjściem na kort Świątek rozgrzewała się w dość nietypowy sposób, co uchwycił realizator telewizyjny. Polka zabawiła się w Roberta Lewandowskiego, bo podbijała piłkę na przemian nogami. Niejeden piłkarz mógłby poczuć się zawstydzony.

Piorunujący koniec! Poznaliśmy pierwszą finalistkę Australian OpenPiorunujący koniec! Poznaliśmy pierwszą finalistkę Australian Open

20-latka podczas niecodziennego treningu w trakcie Australian Open popisała się bajeczną techniką. Można zauważyć, jak doskonale podaje piłkę piętą do trenera.

Nagranie staje się hitem w sieci. - Lepiej niż Krychowiak - napisał jeden z użytkowników Twittera. Inny z kolei oznaczył Legię Warszawa, pytając: "co myślicie?".

Więcej o: