Iga Świątek powalczy o czwartą rundę Australian Open. Gdzie i kiedy oglądać mecz z Darią Kasatkiną? [TRANSMISJA]

Iga Świątek stoi przed sporą szansą na dotarcie do czwartej rundy Australian Open. Polska tenisistka powalczy o to z Darią Kasatkiną, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała Magdę Linette. Gdzie i kiedy oglądać ich starcie? Transmisja TV, stream online.

Po porażce z liderką światowego rankingu Ashleigh Barty w turnieju w Adelajdzie Iga Świątek udanie rozpoczęła zmagania w wielkoszlemowym Australian Open. Polka bez większych problemów wygrała swoje dwa pierwsze pojedynki, a teraz stanie przed szansą na awans do czwartej rundy. Gdzie oglądać jej starcie z Darią Kasatkiną?

Australian Open. Iga Świątek - Daria Kasatkina. Aktualna forma

W pierwszej rundzie turnieju polska tenisistka nie miała większych kłopotów z Brytyjką Harriet Dart (123. WTA), którą w ciągu zaledwie 72 minut pokonała 6:3, 6:0. W drugiej rundzie Polka potrzebowała z kolei zaledwie 78 minut, aby pokonać Szwedkę Rebeccę Peterson (82. WTA) wynikiem 6:2, 6:2.

Daria Kasatkina (23. WTA) jak dotąd w tegorocznej edycji Australian Open również nie przegrała ani jednego seta. Najpierw z dużą łatwością pokonała Szwajcarkę Stefanie Voegele 6:3, 6:1, a następnie rozprawiła się z Magdą Linette, od której okazała się lepsza w ciągu 80 minut i wygrała 6:2, 6:3.

Australian Open. Gdzie i o której godzinie obejrzeć starcie Igi Świątek z Darią Kasatkiną?

Do jedynego jak dotąd pojedynku Igi Świątek z Darią Kasatkiną doszło w czerwcu 2021 roku podczas turnieju w Eastbourne. Po wygraniu pierwszego seta 6:4, w dwóch kolejnych polska tenisistka musiała uznać wyższość Rosjanki, która wygrywała odpowiednio 6:0, 6:1.

Mecz Igi Świątek z Darią Kasatkiną odbędzie się w sobotę 22 stycznia o godzinie 9:00 czasu polskiego. Spotkanie będzie można obejrzeć dzięki transmisji na antenie Eurosportu 1, ale też za pośrednictwem strony player.pl, eurosportplayer.com oraz aplikacji mobilnych Player i Eurosport Player.