Jest godzina meczu Huberta Hurkacza w II rundzie Australian Open

Hubert Hurkacz udanie rozpoczął rywalizację na tegorocznym Australian Open, pokonując w czterech setach Jegora Gierasimowa z Białorusi. Kolejnym przeciwnikiem polskiego tenisisty będzie Francuz Adrian Mannarino. Gdzie i o której godzinie oglądać ten pojedynek?

W starciu w pierwszej rundzie Australian Open nie doszło do większej niespodzianki. Co prawda Hubert Hurkacz miał nieco problemów z pokonaniem znacznie niżej notowanego rywala, ale ostatecznie cieszył się z wygranej. Gdzie i o której godzinie obejrzeć jego starcie w drugiej rundzie turnieju?

Hubert HurkaczHubert Hurkacz po zwycięstwie: Mega, mega

Hubert Hurkacz - Adrian Mannarino. Występy w pierwszej rundzie

Najlepszy polski tenisista wygrał swoje pierwsze spotkanie na Australian Open 2022, ale nie bez problemów. W poniedziałek Hubert Hurkacz mierzył się z Jegorem Gierasimowem i choć wygrał dwa pierwsze sety (6:2, 7:6(7:3)), trzecią partię zwyciężył Białorusin 7:6(7:5). Ostatecznie to jednak Polak cieszył się z wygranej po triumfie w ostatnim secie 6:3.

Kolejny rywal Polaka, Francuz Adrian Mannarino stoczył jeszcze bardziej zacięty bój z Australijczykiem Jamesem Duckworthem. 33-latek wygrał pierwszego seta 6:4, następnie przegrał dwa kolejne sety 2:6 i 3:6, po czym wygrał czwartą partię 6:2. W decydującym secie ponownie to Mannarino był lepszy, wygrywając 6:1 i całe spotkanie 3:2.

Hubert Hurkacz - Adrian Mannarino. Kiedy i o której godzinie oglądać?

Hubert Hurkacz już raz w karierze mierzył się z Adrianem Mannarino. Do pierwszego pojedynku obu tenisistów doszło podczas turnieju rangi ATP Tour 500 w Rotterdamie. Polak wówczas był lepszy, wygrywając 6:3, 7:6(8:6).

Iga Świątek i Hubert HurkaczHubert Hurkacz i Iga Świątek spadli w światowych rankingach

Mecz pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Adrianem Mannarino w drugiej rundzie wielkoszlemowego Australian Open zostanie rozegrany w środę 19 stycznia jako ostatni na korcie John Cain Arena. Początek starcia szacuje się na godzinę 7:00 - 7:30. Wszystko zależy od tego, jak potoczy się starcie Stefana Kozlova z Matteo Berrettinim. Transmisje przeprowadzą stacje Eurosport 1 i 2, a także Player.pl.