Iga Świątek pokazała, jak wygląda jej trening. "Trenuj, jedz, śpij"

Po ostatnich niezwykle emocjonujących i bogatych w wiele nowych doświadczeń miesiącach Iga Świątek udała się na odpoczynek po trudnym sezonie. 20-latka wróciła jednak już na kort i rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Polka zamieściła na Instagramie filmik z jednego z treningów.

Ostatni sezon były dla Igi Świątek pełen wyzwań. Polka zagrała w turnieju WTA Finals, na którym pojawiło się osiem najlepszych tenisistek świata, a po jego zakończeniu udała się na krótkie zasłużone wakacje. W międzyczasie 20-latka przekazała informację o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem Piotrem Sierzputowskim.

Zobacz wideo Dlaczego Iga Świątek zmieniła trenera? "Przemyślana, ale ryzykowna decyzja"

Jerzy JanowiczUdany powrót Jerzego Janowicza. Wielkie plany polskiego tenisisty

Emocjonalny wpis Igi Świątek o zakończeniu współpracy z trenerem

Publikacja informacji o zakończeniu pięcioletniej współpracy z trenerem wywołała sporo komentarzy w sieci. 20-latka wyjaśniła, że "nie była to dla niej łatwa zmiana", ale "dojrzała do tego, że poczuła, iż takie zmiany są potrzebne w jej życiu zawodowym".

"Dziękuję Trenerowi za wszystko, co dla mnie zrobił. Wzajemnie daliśmy sobie bardzo wiele i mam nadzieję, że z tą wartością i doświadczeniem będziemy dalej się rozwijać i spełniać zawodowo. Trenerze, dużo Trenerowi zawdzięczam i bardzo dziękuję za czas, który doprowadził nas do miejsca, w jakim jesteśmy teraz" - dopisała.

 

Iga Świątek wróciła do treningów

Po zakończeniu odpoczynku polska tenisistka wróciła do treningów i rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu, czym pochwaliła się na Instagramie. "Trenuj - jedz - śpij - powtórz, czyli okres przygotowawczy w pełni" - napisała pod zamieszczonym filmikiem, który znajduje się tutaj.

Iga ŚwiątekZnane plany Igi Świątek na początek sezonu. Ma tam dobre wspomnienia

Fani polskiej tenisistki zamieścili w komentarzach mnóstwo słów wsparcia i podziwu. "Jest moc!", "Rakieta!", "Podziwiam", "Tak trzymać młoda", "Ekstra Iga", "Dawaj, dawaj", "Moc jest z tobą, a na korcie będzie jazda", "Ciężka praca na pewno przyniesie efekty, tak trzymać", "Powodzenia", "Wspaniale", "Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu" - pisali.

Więcej o: