Iga Świątek zagra w turnieju w Polsce. Matkowski sprzedał udziały

Komunikat prasowy organizatorów turnieju BNP Paribas Poland Open, Tomasza Świątka i Pauliny Wójtowicz z dnia 11 października 2021 r. Wraz z Pauliną Wójtowicz zdecydowaliśmy się kupić od Marcina Matkowskiego jego udziały w spółce Tennis Consulting. Marcinowi dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia.

Jako wyłączni organizatorzy zrealizujemy drugą edycję turnieju BNP Paribas Poland Open. Turniej odbędzie się w lipcu 2022 roku w Gdyni. Jesteśmy zadowoleni z pierwszej edycji wydarzenia, ale z uwagi na 5-letnią licencję patrzymy na ten projekt długofalowo i mamy ambitne cele. Naszą ambicją jest, aby każda edycja była lepsza, cieszyła się coraz większą popularnością.

Zobacz wideo Polska siła tenisa. Hubert Hurkacz i Iga Świątek robią furorę, a ile zarabiają?

Turniej promuje tenis w naszym kraju oraz przyciąga zawodniczki zarówno z Polski, jak i zza granicy. Wraz ze sprzedażą udziałów przez Marcina, we władzach spółki zaszły zmiany - spółka nie posiada prezesa, będziemy nią zarządzać wspólnie.

Reprezentacja Polski dotarła do Tirany"Gdzie jest Robert Lewandowski!?". Rzadko spotykany obrazek przed hotelem kadry

Iga Świątek zagra w turnieju w Polsce

Co ważne, BNP Paribas Poland Open 2022 znalazł się w kalendarzu sportowym Igi. Idze bardzo bliska jest gra dla naszych kibiców, chce to robić jak najczęściej, dlatego osobiście bardzo jej zależy na udziale w tym turnieju.

W dużej mierze to dzięki jej sukcesom sprowadziliśmy światowy tenis do Polski. Teraz pora na dalszy rozwój tego wyjątkowego projektu. Prace nad kolejną edycją już trwają.

VOLTAUliczna piłka znowu w FIFA 22. Teraz Volta, a pamiętacie jak to było kiedyś?

Tomasz Świątek i Paulina Wójtowicz, organizatorzy turnieju BNP Paribas Poland Open.

Więcej o: