Wielki mecz Huberta Hurkacza o półfinał! Gdzie i o której oglądać jego starcie? [TRANSMISJA TV]

Dwukrotny mistrz olimpijski kolejnym rywalem Huberta Hurkacza w Metz. Polak zmierzy się w ćwierćfinale turnieju ATP 500 z Andym Murrayem. Gdzie i o której obejrzeć spotkanie? Relacja na żywo w Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Hubert Hurkacz został wyróżniony w Metz niczym Iga Świątek w Ostrawie. Polski tenisista, podobnie jak jego koleżanka po fachu, został po raz pierwszy w karierze rozstawiony z numerem jeden. W starciu z Lucasem Pouille był zdecydowanym faworytem, co udowodnił także na korcie. Nie minęło pięć minut a Hubert Hurkacz nie tylko wygrał swoje podanie, ale też już w drugim gemie przełamał rywala. Hurkacz potwierdził to także w drugim secie, w którym też nie dał ani razu przełamać się rywalowi. Finalnie całe spotkanie trwało godzinę i osiem minut, a Polak wygrał 6:2, 6:3.

Hubert Hurkacz zmierzy się z mistrzem olimpijskim. Murray zatrzyma Polaka?

Hubert Hurkacz będzie miał możliwość pokazania swoich umiejętności przeciwko rywalowi tej rangi po raz druig. Poprzednio Andy Murray mierzył się z Polakiem w sierpniu bieżącego roku. Wtedy 24-latek ograł swojego przeciwnika na turnieju w Cincinnati (7:6, 6:3). - Mecz przeciwko wielkiemu tenisiście to dla mnie zawsze ważne wydarzenie - mówił Hubert Hurkacz po wyeliminowaniu Murraya.

Andy Murray awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 500 w Metz pokonując w poprzedniej rundzie Kanadyjczyka Vaseka Pospisilego 6:3, 6:3. Dodajmy, że Brytyjczyk to były lider światowego rankingu ATP, w trakcie kariery wygrał trzy turnieje wielkoszlemowe.

Oficjalnie! Poznaliśmy datę pierwszego El Clasico! Po raz pierwszy bez Messiego i RonaldoOficjalnie! Poznaliśmy datę pierwszego El Clasico! Po raz pierwszy bez Messiego i Ronaldo

Hurkacz w Metz startuje także w deblu. Rywalizację w grze podwójnej rozpoczął już we wtorek. W parze z innym Polakiem - Janem Zielińskim pokonali polsko-słowacką parę Szymon Walkow - Igor Zelenay, a w środę parę austriacką Oliver Marach - Philipp Oswald.

Hubert Hurkacz - Andy Murray. Gdzie i o której obejrzec mecz? Transmisja TV, stream online

Drugie w karierze spotkanie Huberta Hurkacza z Andym Murrayem odbędzie się w piątek 24 września. Według planu mecz rozpocznie się o godz. 15:30. Transmisję wydarzenia będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport Extra oraz w serwisie Ipla.tv. Relacja na żywo będzie dostępna na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.