Hubert Hurkacz i Jan Zieliński walczą o półfinał. Kiedy i o której obejrzeć mecz?

Hubert Hurkacz wspólnie z Janem Zieliński udanie rozpoczęli turniej deblowy w Metz. Polska para rozprawiła się z polski-słowackim duetem, awansując do ćwierćfinału zmagań. Z kim się zmierzą w kolejnej rundzie? O której godzinie oglądać to starcie?

Hubert Hurkacz na francuskich kortach wystąpi również w turnieju singlowym, w którym będzie rozstawiony z numerem jeden. W pierwszej rundzie miał tzw. wolny los, a w drugiej zmierzy się z Lucasem Pouille z Francji lub Braydenem Schnurem z Kanady. Najpierw jednak Polak wspólnie z Janem Zielińskim powalczą w deblu. Gdzie i o której godzinie oglądać ich mecz ćwierćfinałowy?

Zobacz wideo "Dla Świątek i Hurkacza to były igrzyska na przetarcie. Czego więcej od nich wymagać?"

Hubert Hurkacz w II rundzie US Open. Gdzie i o której oglądać jego mecz? [TRANSMISJA TV, STREAM]Hubert Hurkacz gra dalej w deblu! Pewne zwycięstwo polskiej pary

Hubert Hurkacz w duecie z Janem Zielińskim zagrają o półfinał. Kiedy i o której?

Polski duet udanie rozpoczął rywalizację w Metz. W pierwszej rundzie ich przeciwnikami byli Polak Szymon Walków i Słowak Igor Zelenay. Polscy tenisiści nie mieli większych problemów z odniesieniem zwycięstwa, triumfując 2:0 (6:3, 6:3).

W ćwierćfinale Polacy nie będą mieli jednak łatwego zadania. Zmierzą się bowiem z duetem z Austrii - Oliverem Marachem i Philippem Oswaldem. Przeciwnicy rozstawieni są z numerem trzecim i przed pojedynkiem to oni są uznawani za faworytów.

Julia Putincewa podczas meczu z Shuai ZhangIga Świątek poznała rywalkę na WTA w Ostrawie! 3,5h morderczej walki

Deblowe starcie w ćwierćfinale turnieju ATP w Metz pomiędzy Hubertem Hurkaczem i Janem Zielińskim a Oliverem Marachem i Philippem Oswaldem rozpocznie się w środę 22 września o godzinie 11:00.

Więcej o: