Tak Iga Świątek relaksuje się po US Open. Fani zauważyli jeden szczegół

Iga Świątek pojechała na krótki urlop, po tym jak odpadła z IV rundy Us Open. Wspólnie z siostrą postanowiła spędzić wolny czas, uprawiając paddleboarding. Po tym, jak tenisistka umieściła zdjęcie na swoim koncie w mediach społecznościowych, jej fani błyskawicznie wykryli na nim pewien szczegół.

W 1/8 finału Iga Świątek przegrała mistrzynią olimpijską z Tokio, Belindą Bencić 6:7, 3:6. Po tym jak Polka pożegnała się z kortami twardymi w Nowym Jorku, postanowiła wyjechać na krótki odpoczynek wraz ze swoją siostrą, Agatą.

Zobacz wideo "Nie wymagajmy od Igi Świątek, żeby za każdym razem była superpoważna i superskupiona"

Emma Raducanu i Leylah FernandezSensacyjna obsada finału US Open! Pierwsza taka sytuacja w XXI wieku

Świątek pojechała na krótkie wakacje. Fani komentują zdjęcie Polki. "Jak dwie krople wody"

Iga Świątek w mediach społecznościowych zamieściła posta z fotografią, na której widać ją razem z siostrą, które sprawdzają się w paddleboardzie, czyli pływaniu na desce surfingowej przy użyciu wiosła. - Zanim wrócę do pracy, popołudnie z siostrą nad wodą. Tego mi było trzeba - napisała tenisistka.

 

Zdjęcie, które umieściła na Instagramie w niezwykle krótkim czasie zdobyło ogromną popularność, zbierając już ponad 34 tys. polubień. Internauci szybko wyłapali na zdjęciu, że obie siostry są do siebie bardzo podobne. "Ten sam uśmiech", "ale jesteście podobne", "Jak dwie krople wody"- to tylko niektóre z komentarzy fanów Polki przy jej poście.

Iga Świątek i Hubert HurkaczIga Świątek bliżej gry w WTA Finals, niż Hubert Hurkacz występu w ATP Finals

Jak wyglądają najbliższe plany Świątek? 

Iga Świątek dzięki grze w czwartej rundzie US Open zainkasowała 240 punktów do rankingu WTA. W klasyfikacji Race, obejmującej występy jedynie w 2021 roku, tenisistka z Raszyna zajmuje piąte miejsce z 2681 punktami i ma 250 punktów przewagi nad ósmą Garbine Muguruzą.

Polka wystartuje w turniejach w Ostrawie i Indian Wells. Ma również ogromne szanse, aby zakwalifikować się do kończącego sezon WTA Finals, w którym zagra osiem najlepszych tenisistek z rankingu Race. 

Więcej o: