Robert Lewandowski pomoże Hubertowi Hurkaczowi! Ale wsparcie

"Okazuje się, że od kilku miesięcy agencja marketingowa "Stor9_" Roberta Lewandowskiego, wspiera Huberta Hurkacza, zapewniając mu wsparcie PR-owe i biznesowe" - poinformował portal sportowefakty.wp.pl. - Możemy mu doradzać, a to cieszy podwójnie, bo wspólnie myślimy o jego dalszym rozwoju w obszarach wizerunku i komunikacji - ujawnił Lewandowski na łamach serwisu.

Hubert Hurkacz odniósł jeden z największych sukcesów w swojej karierze. Po raz pierwszy dotarł do półfinału Wielkiego Szlema. Na Wimbledonie przegrał 1:3 w setach (3:6, 0:6, 7:6 (7-3), 4:6) z Włochem Matteo Berrettinim. Po odpadnięciu Polak dostał mnóstwo gratulacji m.in. od tenisowych ekspertów oraz Igi Świątek.

Zobacz wideo Życiowy sukces Hurkacza. "To jest spełnienie marzeń każdego tenisisty"

Iga Świątek i Hubert HurkaczIga Świątek napisała wiadomość do Huberta Hurkacza. Odpowiedział

Robert Lewandowski pomaga w rozwoju kariery Hurkacza. "Agencja marketingowa "Stor9_" wspiera polskiego tenisistę"

Portal sportowefakty.wp.pl ujawnił, że Hurkacza wspiera Robert Lewandowski, który jest fanem tenisa. "Lewy od wielu lat interesuje się tenisem, śledzi turnieje, zna się i koleguje z największymi światowymi gwiazdami tej dyscypliny, Novakiem Djokoviciem i Rafaelem Nadalem. [...] Okazuję się, że od kilku miesięcy agencja marketingowa "Stor9_" Roberta Lewandowskiego, wspiera polskiego tenisistę, zapewniając mu wsparcie PR-owe i biznesowe" - dowiadujemy się na łamach portalu.

- Cieszę się z sukcesów Huberta na Wimbledonie, zawsze wierzyłem w jego potencjał sportowy. A tenis obserwuję od lat - powiedział Lewandowski w rozmowie z portalem. I dodał: - Możemy mu doradzać, a to cieszy podwójnie, bo wspólnie myślimy o jego dalszym rozwoju w obszarach wizerunku i komunikacji.

"L'Equipe" rozszyfrowało zabobon Hurkacza? Światowe media krytykują Polaka. "Wyglądał jak strach na wróble"

Jakie najbliższe plany ma Hubert Hurkacz? Najpierw poleci do Gdyni, gdzie w pokazowym meczu deblowym w parze z Klaudią Jans-Ignacik zmierzy się z Igą Świątek i Marcinem Matkowskim podczas turnieju (17-25 lipca) ATP 250 w Gdyni. Później najlepszy polski tenisista poleci na igrzyska olimpijskie do Tokio, aby zagrać w zawodach, które potrwają od 24 lipca do 1 sierpnia.

Więcej o: