Kapitalny gest Huberta Hurkacza. Tak się pomaga rywalowi [WIDEO]

Hubert Hurkacz w bardzo dobrym stylu awansował do 1/8 finału tegorocznej edycji Wimbledonu, pokonując 3:0 (6:3, 6:4, 6:2) Aleksandra Bublika z Kazachstanu. W Internecie coraz większą popularność zyskuje filmik, na którym polski tenisista popisał się bardzo ładnym gestem.

Jak dotąd Hubert Hurkacz podczas tegorocznej edycji Wimbledonu radzi sobie świetnie. W pierwszej rundzie Polak pokonał 3:0 (6:4, 7:6, 6:1) Lorenzo Musettiego z Włoch, zaś w drugiej rundzie również 3:0 (6:3, 6:2, 6:4) pokonał Marcosa Girona ze Stanów Zjednoczonych.

Zobacz wideo "Hurkacz twardo stąpa po ziemi. O jego głowę jestem spokojny"

Hurkacz w IV rundzie Wimbledonu! Kapitalna dyspozycja. Największy sukces w jego karierzeHurkacz w IV rundzie Wimbledonu! Kapitalna dyspozycja. Największy sukces w jego karierze

Bardzo ładny gest Huberta Hurkacza. Internauci zachwyceni

Kolejny popis wysokiej formy Hurkacza nadszedł w trzeciej rundzie. Jego pojedynek z kazachskim tenisistą został przedłużony z powodu obfitych opadów deszczu. Kiedy jednak zawodnicy wrócili na kortach, Polak pokazał swoją siłę. Łącznie stracił tylko dziewięć gemów i pewnie awansował do 1/8 finału.

Podczas jednej z przerw Hubert Hurkacz postanowił nabrać sił i zjeść posiłek. Polak wyciągnął z torby dwa banany i jednego z nich zaoferował swojemu przeciwnikowi, z czego ten skorzystał.

Hubert HurkaczHubert Hurkacz lepszy nawet od Djokovicia i Federera. Imponujące

Filmik z tego zdarzenia cieszy się w sieci coraz większą popularnością. Internauci słusznie przyznają, że takie gesty powinny zasługiwać na pochwałę, a zachowanie Polaka określili jako godne naśladowania.

Więcej o: