Dramat Sereny Williams na Wimbledonie! Łzy w oczach [WIDEO]

Serena Williams już na I rundzie zakończyła swój udział w tegorocznym Wimbledonie. Amerykanka skreczowała przy stanie 3:3 w pierwszym secie pojedynku z Białorusinką Alaksandrą Sasnowicz. 39-latce odnowił się uraz kolana i ze łzami w oczach opuszczała kort centralny.

Serena Williams zaskoczyła w ostatnich dniach cały tenisowy świat ogłoszeniem, że nie weźmie udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio. Amerykanka nie znalazła się na liście ze składem reprezentacji Stanów Zjednoczonych i sama przyznała, że nie powinno jej tam być. Nie wyjaśniła jednak ostatecznie konkretnego powodu takiej decyzji.

39-latka zgodnie z planem wzięła jednak udział w rozpoczynającym się właśnie Wimbledonie. Londyński turniej wrócił w poniedziałek po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Niestety dla Sereny Williams rywalizacja skończyła się bardzo szybko.

Hubert HurkaczHubert Hurkacz w kolejnej rundzie Wimbledonu! Polak wreszcie się przełamał

Smutne obrazki na Wimbledonie. Serena Williams opuszczała kort ze łzami w oczach

We wtorek Serena Williams zmierzyła się w I rundzie Wimbledonu z Białorusinką Alaksandrą Sasnowicz. Niestety już w pierwszym secie przy swoim prowadzeniu 3:1 Amerykanka się poślizgnęła i ponownie odezwał się u niej uraz lewego kolana, z którym zmaga się od dłuższego czasu. Przy stanie 3:2 39-latka musiała poprosić o przerwę medyczną i pomoc lekarza.

Owacja na WimbledonieTwórcy AstraZeneki zaskoczeni na kortach Wimbledonu. Tak przyjęli ich kibice [WIDEO]

Williams po chwili przerwy wróciła na kort i wznowiła rywalizację. Niestety już po chwili przy stanie 3:3 Amerykanka nie wytrzymała i po wymianie padła na kolana. Niestety w tym momencie wiadomo było, że 23-krotna triumfatorka turniejów wielkoszlemowych musi się wycofać z dalszej gry. 39-latka podziękowała kibicom i swojej rywalce ze łzami w oczach, po czym opuściła kort.