Wiemy, kiedy Iga Świątek i Hubert Hurkacz wyjdą na kort! Bardzo trudne zadanie Linette

Już w poniedziałek rusza turniej tenisowy na kortach ziemnych w Rzymie. Znamy już rozpiskę pierwszego dnia, w którym zagrają polscy zawodnicy.

W Rzymie zagra trójka polskich tenisistów. Wśród pań będą to Iga Świątek oraz Magda Linette, a wśród panów Hubert Hurkacz. Poznaliśmy już rozpiskę pierwszego dnia i wiemy mniej, więcej o której godzinie na korcie pojawią się nasi reprezentanci.

Zobacz wideo "Dla Igi Świątek to był bardzo ważny turniej. Nie ma powodu do wstydu"

Jako pierwsza na korcie pojawi się Linette, której rywalką będzie Petra Kvitova. Mecz Polki będzie drugim na korcie centralnym i powinien rozpocząć się ok. godz. 12:00. Jako pierwsi, o godz. 10, pojawią się na nim Daniel Evans oraz Taylor Fritz.

Kiedy Polacy zagrają w Rzymie?

Po Linette swój mecz rozegra Świątek. Rywalką Polki będzie Alison Riske, a spotkanie odbędzie się na Grand Stand Arena. Będzie to trzeci mecz na tym korcie, a rozpocznie się ok. 15:00. Wcześniej spotkania rozegrają Stefano Travaglia i Benoit Paire oraz Kei Nishikori i Fabio Fognini.

Na tym samym korcie swój mecz rozegra Hurkacz. Rywalem Polaka będzie Lorenzo Musetti i będzie to ostatnie spotkanie na tej arenie. Hurkacz i jego przeciwnik wyjdą na nią nie wcześniej niż o godz. 19.

Tylko Linette nie będzie faworytką swojego meczu. Kvitova jest rozstawiona w turnieju z numerem 11. Z numerami 15. w turniejach damskim i męskim rozstawieni są Świątek oraz Hurkacz. Dla Świątek to będzie drugi mecz z Riske w krótkim czasie. Ostatnio Polka bez problemu rozbiła tę przeciwniczkę w Madrycie, wygrywając 6:1, 6:1.

Więcej o:
Copyright © Agora SA